Wpis z mikrobloga

@b0b3r: I jeden z pierwszych komentarzy:

417 hours is 17 days, I've played more than 17 days on the ps5 and I haven't had any drift problems with my controller, however if it's the same design like switch and xbox controllers which have drift issues, then a think a lawsuit should happen for these companies.


Typ myśli, że tu chodzi o 17 dni posiadania, a nie faktyczne 417 godzin używania XD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: 417h - 17 dni, grajac srednio po 8h dziennie to cale dwa miesiace zywotnosci pada (dobra grajac po 4h to 4 miesiace), zajebisty wynik, i co chwile pałuj sie człowieku z serwisem i gwarancja xD

W sumie to pokrywa sie z wynikiem DS4, gdzies po 3 miesiacach trzeci z kolei pad z wymiany gwarancyjnej mi sie #!$%@? i drazki zaczely drgac na ukosie, ludzie tam pisza ze to ta sama
  • Odpowiedz
@interCooler: no #!$%@? ja nawet delikatnie je odkladam na miejsce... jestem graczem ktory jak cos to bluzga i #!$%@? na gre, ale sprzetu nie niszcze, co najwyzej moze ze 2-3x "rzucilem" padem... na poduszke puchowa. Juz nie przesadzajmy ze to kuźwa sprzet ze szkła :D

Inna sprawa ze dwa pady, NOWE (podobno), przyszly z serwisu z ta wada na dzien dobry
  • Odpowiedz
@interCooler: w 2020 podliczylo mi 2000h czyli srednio bym musial wymienic 5x pada xD

Moze mam pecha, a moze zwracam na takie cos uwage, bo to o czym pisze nie w kazdej grze mozna zauwazyc, gra musi miec wysoka czulosc postaci, jak w Darksiders 1 albo Just Cause 4, w takim np. GTA V czy RDR2 ten problem sie nie pojawi, bo gry maja wiekszy lag w sterowaniu.
Ale wystarczy podpiac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja takie cos mialem nawet w RAGE 2 na PS4 gdy odpalilem mape. Kursor #!$%@? w jednym kierunku na mapie, tyle ze powoli, ale jak ruszylem delikatnie gałke i puscilem bylo ok. W zadnej innej grze tego nie doswiadczylem wczesniej ani pozniej juz.
  • Odpowiedz
@fikum_fago: to akurat nie musi byc wina analoga, tez mialem taka akcje tylko nie pamietam w ktorej grze (chyba w JC4), kamera sobie leciala wolno w lewo ze stala niewielka predkoscia, moglem to wywolac minimalnym ruchem i szybkim puszczeniem prawego analoga, ale to bardziej wygladalo na jakis problem z komunikacja pad-gra, bo nigdzie indziej nie mialem takiego ficzera :)

@vectus: jak wystepuje tylko w FC5 to jeszcze bym nie obwinial
  • Odpowiedz