Wpis z mikrobloga

Korzystając z Tindera, zauważyłem ciekawą rzecz.

Umawiam się z laskami 20 - 23 lata, czyli w sumie młodymi dupami i wydawało mi się, że łatwo będzie takim zaimponować. Nic bardziej mylnego. Wiele z nich ma mieszkanie (tatuś kupił) i naprawdę drogie ciuchy. Widziały pół Świata, jeździły bardzo drogimi samochodami, bywały w bardzo drogich miejscach. Przy tym przeżyły tyle niezwykłych historii, że głowa mała. Niektóre pracują już na całkiem wysokich stanowiskach, chociaż nie są szczególnie inteligentne.

Trzy z nich podpytałem, jak to jest, że mają tyle doświadczeń. Wszystko to, dzięki facetom. Jeden kolega ma jakiegoś wypasionego Merola, inny zna właściciela klubu, jeszcze inny jest instruktorem nurkowania i zorganizował super wakacje, inny ma domek w górach i organizuje tam super imprezy, inny ma kilka firm i zajebisty apartament, w którym można sobie porobić foty, inny lubi jadać w drogich restauracjach i czasem zaprasza, inny ma firmę i może zatrudnić po znajomości.

Faceci poświęcają kobietom mnóstwo czasu i uwagi. Wystarczy więc, że dziewczyna jest 8/10 lub więcej i może sobie bez problemu znaleźć kilkunastu facetów, którzy będą jej organizować czas w zamian za samo towarzystwo. Autentycznie, wielu z tych kolesi zadowala się samym faktem, że mogą się pokazać z taką laską.

Mój czas jest ograniczony. Praca, trening, obowiązki dnia codziennego, trzeba się też wyspać. Tydzień jest za krótki, żeby co weekend coś organizować. Laska tymczasem ma od tego ludzi. Cały #!$%@? sztab czasoumilaczy.

Mogę konkurować z 1 facetem, ale #!$%@? nie mam szans z kilkunastoma xD Dlatego wydaje mi się, że długoterminowa relacja z laską >8/10 jest nie do utrzymania, o ile masz swoje życie i nie chcesz by kręciło się ono wokół niej.

Optymalne wydaje się wzięcie sobie do związku 7, z osobowością, która czyni z niej 10. To chyba jedyna słuszna droga.

#przemyslenia #tinder #gorzkiezale #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 59
Jak na mój gust to źle postrzegasz całą ideę bycia z kimś w związku.

@PrzThim: Myślę, że nie wiesz jak postrzegam ideę bycia z kimś w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co zrobisz, debile sponsorzy są wszedzie :)

@KenMarinaris: Z tego co wiem, to normalni kolesie, żadni sponsorzy. Są pomysłowi, stać ich na to, więc organizują lasce fajnie czas w nadziei na coś więcej. Kilkunastu takich,
@ForTheEvulz: celne przemyślenia. Taka laska ładniejsza niż przeciętna ma serio bardzo łatwo w życiu. Zastanawiam się czy zaraz zleca się wykopowe feministki które będą twierdzić że to wcale tak nie jest bo ona jest kobietom dyskryminowana a to co się dzieje to męska opresja xD

Takie typiary społeczeństwo ekstremalnie rozpieszcza i są często przez to zaburzone w jakiś sposób. Później wychodzi ogromną roszczeniowość i oczekiwania że każdy wokół takiej będzie skakał.
@ForTheEvulz: nie napisałem, że mi się wydaje tylko że po wpisie widać jakie masz poglądy na ten temat i nie chce mi się z tobą o tym gadać, bo to będzie prowadziło do nikąd. Skoro szukasz kogoś normalnego do związku na tinderze to życzę powodzenia, da się ale ponoć ciężko. Jest wiele normalnych naprawdę ładnych i sympatycznych dziewczyn, które nie są atencjuszkami, i tak, da się je znaleźć ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ForTheEvulz: może spróbuj czym innym zaimponować. Na dłuższą metę trafi się ktoś z większym mieszkaniem, ktoś z lepszym autem - ale poczucie humoru, #!$%@? pomysły na wieczór czy gra na gitarze mają to do siebie, że jak trafisz na odpowiednią osobę, to ciężko będzie komuś to pobić.
Takie typiary społeczeństwo ekstremalnie rozpieszcza i są często przez to zaburzone w jakiś sposób. Później wychodzi ogromną roszczeniowość i oczekiwania że każdy wokół takiej będzie skakał.


@czc007: Nie zrozum mnie źle, dziewczyny o których piszę to miłe, obyte laski, z którymi lubię spędzać czas. Chodzi bardziej o to, że ja musiałem ciężko pracować nad sobą i wokół siebie, by być tu gdzie jestem, a one to dostały. Nie jest to zarzut
@ForTheEvulz: oczywiście masz rację. Może tak być. Po prostu mają łatwo w życiu u tyle. Mam dokładnie to samo co Ty kolego.

A ja po prostu dalej pociągnąłem wątek że takie ulgowo rozpieszczający traktowanie przez społeczeństwo często miesza tym dziewczynom w głowach