Wpis z mikrobloga

  • 329
Chyba mam współlokatora w W220, coś wygryzło dziurę w wykładzinie od środka( ͡º ͜ʖ͡º)
Na plus, że jest podłoga xD

Z update'ów to puścił spaw na końcowym tłumiku z prawej strony i wisi sobie bezwładnie więc obecnie W220 brzmi jak rasowe V8 na pół przelocie. Także niedługo wyciągam migomat z garażu i zaczynamy akcję "SMARK".

Odnośnie ostatniej awarii Airmatica to kompresor nie załączał się wogole bez resetu kompem błędów i chyba mam pomysł dlaczego(w komentarzu zdjęcie)xD

#prestizowygruz
Pobierz Kejran - Chyba mam współlokatora w W220, coś wygryzło dziurę w wykładzinie od środka(...
źródło: comment_1613835439NrPhhkovKXrx87jgkzm3Xz.jpg
  • 52
@szejk_wojak: pokaż te swoje skóry na dobrych zdjęciach i ile masz przejechane tym samochodem ( ͡º ͜ʖ͡º) Chciałbym zobaczyć też jaka jest w dotyku, bo obstawiam, że bez żadnych środków cudów nie ma, a i napisz ile lat masz ten samochód, bo nie wierzę, że skóra w jakimkolwiek, intensywnie eksploatowanym aucie po 13 latach wygląda "rewelacyjnie".
@szejk_wojak: @geuze: Ze skórami temat jest bardziej złożony. Miałem kilka alf, teraz mam gtv 96' - wnętrze na foto. A kupiłem dobrze zaszczurzone auto. No może nie po cyganie jak op, ale zaniedbane. No i skóra jest ok jak na takie zaniedbanie, w lecie dostała środek do starych skór i w tym roku będzie podobnie. W 156 i 159 skóry były mięciutkie mimo lat i przebiegu. Znajomy ma e46 kupe
Pobierz konradk1 - @szejk_wojak: @geuze: Ze skórami temat jest bardziej złożony. Miałem kilka...
źródło: comment_1613847879xy41DVeaRhcrnNBUDGqi47.jpg
@geuze: potwierdzam. Miałem zapuszczone skóry w nastoletniej 156 w tym kolorze co wyglądały jak szmata. Właścicielka od nowości nic nie robiła. Porządne mycie i wygląda jak na zdjęciu. W 159 po 400tys czerwone też wyglądają jak nowe poza przetarciem lakieru na boku oparcia fotela kierowcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kejran: masz lokatora? Po prostu prestiż przyciąga nawet dzikie zwierzęta. Dziwi mnie, że u siebie też robisz na #!$%@?, strach cię wpuścić w takim razie do kogoś na robotę, bo to już w ogóle będzie druciarstwo, jakiego świat nie widział xD

A samo siedzisko też #!$%@?, tam 390k to chyba 1/3 rzeczywistego przebiegu XD
@Kacman90 ACO mam w swoim garażu i w sumie najśmieszniejsze jest to, że po 7 latach dłubania okazjonalnego przy swoich furach na postawie forów i YT moje ósługi mehaniczne wcale nie są gorsze od majstrów z okolicy biorących ciężki hajs( )

@konradk1 Uczciwie ci powiem, że chciałbym żeby miał z 800k km, bo większy fun i respekt ale niestety papiery i ASO przeczą temu ( ͡°
@Kejran: Serio masz dokumenty i ktoś tak bardzo miał wywalone na to auto, że udało mu się je doprowadzić do takiego stanu w 400k km?? Smutne() Ratuj gruza! Trzymam kciuki!
@Kejran: tak, śledziłem Twoją historię. Niestety upośledzenie w sposobie eksploatacji takich aut jest u nas bardzo, bardzo duże. Ale z drukiej strony takie w220 to dla mnie najlepsza S-klasa ze wszystkich. Ani przed ani po nie łączyła w sobie tak dużo czystej mechaniki i technologii która w tamtym czasie była niesamowita. Niestety nie poszła za tym ogólna jakość, ale i tak jest sztos. Ja mam teraz na karku budowę chałupy, ale