Wpis z mikrobloga

  • 329
Chyba mam współlokatora w W220, coś wygryzło dziurę w wykładzinie od środka( ͡º ͜ʖ͡º)
Na plus, że jest podłoga xD

Z update'ów to puścił spaw na końcowym tłumiku z prawej strony i wisi sobie bezwładnie więc obecnie W220 brzmi jak rasowe V8 na pół przelocie. Także niedługo wyciągam migomat z garażu i zaczynamy akcję "SMARK".

Odnośnie ostatniej awarii Airmatica to kompresor nie załączał się wogole bez resetu kompem błędów i chyba mam pomysł dlaczego(w komentarzu zdjęcie)xD

#prestizowygruz
Kejran - Chyba mam współlokatora w W220, coś wygryzło dziurę w wykładzinie od środka(...

źródło: comment_1613835439NrPhhkovKXrx87jgkzm3Xz.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejran: Z początku to myślałem, że ty tego merca sukcesywnie będziesz doprowadzał do ładu i składu, ale widzę kultywujesz cygański sposób napraw( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 77
@kiszczak No fotele czekają na odpowiedni moment aż trafię takie w idealnym stanie z idealnymi plastikami ale najpierw jest priorytetem gaz i blacharka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@DirtyS 390 tysięcy, wygląda chvjowo, bo cała skóra na siedzisku jest sztywna, popękana i wysuszona aż się kruszy, poza tym jakość foteli mercedesa jest zajebista, bo nigdzie nie jest przetarty mimo dużego przebiegu.
  • Odpowiedz
aż trafię takie w idealnym stanie z idealnymi plastikami


@Kejran: no tej skóry to już się nie uratuje XD Szczerze mówiąc, to ja wolę dobry syntetyk/materiał w aucie niż skórę, bo prawda jest taka, że o naturalną skórę trzeba dbać bardziej niż o własną żonę, inaczej szybko zaczyna wyglądać jak gówno.
  • Odpowiedz
o naturalną skórę trzeba dbać bardziej niż o własną żonę, inaczej szybko zaczyna wyglądać jak gówno.


@geuze: w 13 letniej Alfie mam skórę o która prawie w ogóle nie dbam, raz na ruski psikne jakimś plakiem i elo, wygląda rewelacyjnie. W innych alfach że skórami to samo.

Ja nie wiem co jest nie tak z Niemcami ale czy to audi, czy VW, czy merc to skory wyglądają jakby stado słoni
  • Odpowiedz
@Kejran: u mnie od jakiegoś czasu szczur wygrzewa się na kolektorze dolotowym. Miałem na dziada zapolować, ale pomyślałem, że jak przez kilka miesięcy nic nie przegryzł, to niech sobie grzeje dupę. Raz na jakiś czas muszę tylko uprzątnąć jego bobki :D Lepszy szczur niż jakaś kuna.
  • Odpowiedz