Wpis z mikrobloga

Najbardziej po zerwaniu szkoda mi brata który od mojego ex dostawał wiele gier, a ten zachował się jak palant zmienił mu hasło na steam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a dodam tylko, że brat ma 12 lat i ostatnio rodzice mu kupili nowszego kompa by mógł ogrywać nowe gry

#gry #oswiadczeniezdupy #zwiazki
jmuhha - Najbardziej po zerwaniu szkoda mi brata który od mojego ex dostawał wiele gi...

źródło: comment_1613815592FfJyvecboSaLnsa5Fg43Kz.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • ex zachowal sie zle 28.1% (266)
  • ex zachowal sie niegrzecznie 71.9% (679)

Oddanych głosów: 945

  • 48
@jmuhha: no a na jaki steam ma wchodzić? Zrób mu jego własne konto i tam mu gry kupujcie jak dorośli ludzie. Skąd ex ma wiedzieć że nie odwalisz czegoś na steam po zerwaniu? Jak się zrywa to się zrywa jak Czesi z komuchami i takie kurtuazje potem źle się kończą. Zrobił bardzo dobrze i brst też ma piękna lekcje życia. Czy miał do końca życia używać nie swoich gier bo kiedyś
@jmuhha: Załóż mu jego własne konto Steam. Nie potrzeba rejestrować karty kredytowych ani nic że tych rzeczy. Jest dużo darmowych gier które może sobie pograć i oczywiście kupować na swoje konto na własność*. Zrób mu profesjonalnego maila pokroju imię nazwisko rok urodzenia@proton.
* Ta "własność" to taki kruczek prawny steama, że niby oni dają Ci dostęp do grania w gry a nie ich posiadania. Taka tylko informacja formalna