Wpis z mikrobloga

@Isanell ta grupa bardzo otwiera oczy, wyleczyła mnie do końca z moich wątpliwości (dzieci nigdy nie chciałam, ale był moment, kiedy się zastanawiałam, czy inni mają rację, że "jak urodzisz to pokochasz").
W tak w ogóle to mam wrażenie (może błędne), że faceci jeszcze bardziej nie mają pojęcia o rodzicielstwie niż kobiety, tylko facetom jest łatwiej uciec.
Tak czy siak, strasznie współczuję, niechciane dziecko to koszmar dla wszystkich.
@PaniFral trochę naciagasz. Wydaje mi się, że nikt nie ma pojęcia, jaka to jest harówa. Nie porównując, ja do przygarnięcia psa przygotowywałam się trzy lata, a przez pierwsze miesiące miałam wrażenie, że nic nie wiem i nie dam rady. Dziecko to podobny mechanizm, tylko tysiąc razy trudniejszy. No i jeżeli w otoczeniu słyszy się tylko cukierkowo-slodkie historie, to łatwo w nie uwierzyć
@Isanell: Bardzo dziwny komentarz. Brzmi jak od osoby która nie lubi dzieci, a jednak się na nie zdecydowała. Zwłaszcza ta druga część, gdzie dobitnie autor opisuje błędy wychowawcze. Co gorsza, jasno stawia sprawę. Nie zamierza nic zmienić, bo według niego zrobił już wszystko co mógł. Niemniej bardzo dobrze że jest takie forum. Świat byłby lepszy gdyby ludzie którzy nie chcą mieć dzieci ich... nie mieli. Przy czym nie narzucali swojego wyboru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@BarkaMleczna: xd jak do psa się 3 lata przygotowywałaś to w sumie dobrze, że dziecka nie masz. Z mojej perspektywy ojca 14-miesiecznej dziewczynki nie mogę się zgodzić z tym ojcem. Fakt, czasu jest duuuużo mniej, nie wysypiamy się, ale to przecież nie będzie trwać zawsze. A pokazywanie jej świata i patrzenie na jej zaciekawienie wszystkim jest super uczuciem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Isanell: co to w ogóle za farmazony są xD
Pominę przewijanie 4-latki i to, że nie odkładają zabawek zaraz po skończonej zabawie xD
Ale ta jego matka, to też ma teksty. Przecież dziecko rośnie, staje się coraz bardziej samodzielne, w końcu samo chodzi siku, samo sobie robi jeść a nawet się w końcu wyprowadza (dlatego uważam, że pies to gorszy obowiązek niż dziecko tak a propo @BarkaMleczna: ), więc tekst