Wpis z mikrobloga

@PaniFral: No ale taka prawda - tak niestety wygląda dla wielu wejście w dorosłość, że rodzice nigdy nie mówią jak to dla nich wygląda dopóki sam swoich nie masz XD A potem jest zderzenie z rzeczywistością - do tego jego żona na łopatkach od porodu przez depresję. Ogólnie samo życie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Isanell: nie no, dziecko im na głowę weszło i biedni rodzice nie mają pieniędzy i wolnego czasu xD mam dwójkę dzieciaków 4 i 7 latka i zgodzę się z jednym, że czasu dla siebie jest mniej. Mniej siedzenia przed tv, mniej grania, mniej wyjścia z kumplami, mniej imprezowania. Bo po prostu człowiekowi się nie chce xD rodzice zawsze mówią, wyszalej się za młodu i tak zrobiłem. Kiedyś potrafiłem spać u
  • Odpowiedz
@Isanell: Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
@Isanell fakt widać sporo błędów wychowawczych i ogólnie błędnych decyzji. Ale to czarno białe patrzenie wykopków mnie #!$%@? XD po jednym wpisie potrafią skwitować człowieka i przypiąć mu 1000 łatek że tu źle to nie tak i po co człowieku bierzesz się za dzieci xD no i ci przykładni ojcowie którzy cieszą się z byle pierda bahora a najlepiej to mu wylizali.... Dobra poniosło mnie XD Do rzeczy - nie raz
  • Odpowiedz
@Shredd1e: Dokładnie! Rozwarstwienie "my" (przykładni rodzice) i "oni" (ci źli, niedobrzy którym nie wychodzi) jest straszne. Albo coraz bardziej w tym kierunku idziemy albo jest to dzięki internetowi coraz bardziej widoczne.
  • Odpowiedz
@Isanell nie mówię też że op z tamtego postu jest przykładnym ojcem, bynajmniej. Po prostu z psychologicznego punktu widzenia może być to o wiele bardziej złożona sprawa niż to co piszą tutaj niektórzy. Fakt mógł nie chcieć dziecka i czuć się zmuszony do tego, ale mógł też upatrywać w dziecku nadzieję na jakieś pozytywne zmiany w jego życiu? A może po prostu zawsze było to jego marzeniem które zderzyło się z
  • Odpowiedz
@Isanell ta grupa bardzo otwiera oczy,


@BarkaMleczna: LOL, otwiera oczy? Grupa przegrywów jojczących jak to im źle i ciężko na świecie.
Dzieci konsumują mnóstwo czasu, przy nich już nigdy nie jest tak jak kiedyś - tylko czy właśnie nie o to chodzi?
  • Odpowiedz
Ależ to jest #!$%@? xD Mam 2,5 latka, dzisiaj wyłączyłem kompa kończąc pracę o 16:30 jak żona przyniosła go ze żłobka. Wytarzałem się z nim przez prawie godzinę śmiejąc, przytulając, bawiąc. Po wyczerpującym dniu orania kiedy głowę miałem ciężką jak ołów coś takiego jest niesamowicie odprężające. Potem ułożyliśmy puzzle, pobawiliśmy się samochodami, obejrzeliśmy głupoty na telefonie w międzyczasie podgrzewając obiad w kuchni, kąpiel, wygłupy, kolacja, usypianie i od 21:00 siedzę sobie na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Isanell: nie chcę mi się czytać komentarzy, ale pewnie już ktoś zwrócił uwagę - pierdzielenie z serii łolaboga, bo my nie wiedzieli, jak to tak to, dziecko wymaga uwagi czasu, pieniędzy? Oszukujo oddajcie mi mój czas wolny, jak to możliwe, że dziecko zmienia tryb życia

  • Odpowiedz
@Isanell: Dziwnie się czyta takie wpisy, wypowiadanie się o dziecku jak o hodowlanym chomiku. Dla mnie takie historie (nie ze strony kobiet z depresją poporodową oczywiście) to płacz nieprzystosowanego do życia dorosłego dziecka, które pewnie miało taki sam model wychowawczy w rodzinnym domu. Nie wiem dlaczego, ale w środku czuję obrzydzenie do ludzi, którzy swoją infantylnością niszczą psychikę dziecka już na starcie. Ktoś tu zostanie zostawiony w domu starców xD
  • Odpowiedz
@PaniFral: niby tak ale nie do końca. Żyjemy w kraju i kulturze w których posiadanie dziecka to wręcz obowiązek, wiecznie propaganda jakie to wspaniałe, oczywiste, niezbędne do życia. Nie ma edukacji seksualnej, mało takich treści o negatywnych stronach rodzicielstwa itd.
Śmiejesz się z naiwności typa a sam piszesz "wystarczyło trochę poobserwować". No #!$%@? xD
  • Odpowiedz