Wpis z mikrobloga

@Wykop24h szkoda! To sie poczta wysyla. Ja tez bylam u swojego, zwyklego fryzjera i sama wysle. Szkoda, ale trudno. Pamietaj, ze biora kazde raczej niefarbowane tylko. Krecone tez,da sie wyprostowac - albo zrobic krecona peruke ()
@Dr_Lou_Bitch Siła ludzkiej psychiki. Takie "drobnostki" przekładają się na dobre nastawienie i na więcej siły żeby walczyć, a dobra kondycja psychiczna to duża część sukcesu.
Zobacz jakie ważne były dla Ciebie włosy Twojej różowej, że aż masz do tego stosunek. To teraz wyobraź sobie chora osobę, która zmienia się w kogoś zupełnie innego przez raka, nie z wyboru.
W sumie nie winie Cię za brak empatii, bo trudno sobie wyobrazić z perspektywy
@Dr_Lou_Bitch wiem, ze wyolbrzymiasz z tym podobaniem, ale pomysl - osoby chore sa wlasnie stawiane w takiej sytuacji, sa bez wlosow, bez wyjscia, chore i nie podobajace sie samej sobie, a co dopiero otoczeniu. Nie oceniam postawy, po prostu mowie
@maQus dobre serduszko masz! Minimum, jakie znalazlam to 25 cm pukiel. Czyli nie ze najkrótszy tam musi miec tyle, tylko ogolnie wiazka wlosow. Lepiej miec pewien zapas do tych 30cm jednak. Jaki masz etap?
@maQus mi mniej wiecej teraz takie zostaly () i maja ok 30cm, przy czym wez pod uwage, ze to tylko gorna polowa glowy ma ta dlugosc, dol jest krotszy (chyba ze zapuszczasz dziko i wszedzie rowno rosna?). Planujesz potem ciac/folic na rowno? No to idziesz do ogarnietego fryzjera, ktory robi duzo drobnych warkoczykow, powiedzmy z kwadratow 3x3cm i wtedy dasz rade oddac juz teraz. No albo poczekaj jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kawazrana: normalnie, jakaś różowa w potrzebie ( których pełno) obetnie swoje wlosy za kilka stowek żeby moja różowa nie wpadła na taki ......... pomysł :)

Zabilbym