Wpis z mikrobloga

Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok bawi, wypok uczy. Dziękuję pan Wypok.

Ona:

Ale zgodnie z moja wiedza (a nie mogę sobie zarzucić dużych brakow) i konsensusem naukowców wirus nie jest selektywny co do wieku. Nie patrzy w dowód osobisty. Młodsi i bez obciążeń, wprawdzie rzadziej, ale tez kończą fatalnie. Naprawdę kiepsko trafiłeś, jeżeli chodzi o dyskusję na temat deprecjonowania tej choroby - jestem lekarzem, pracowałam na oddziale covidowym, wiec doskonale wiem jaki tam był przekrój wiekowy i historia medyczna pacjentów. Do tego zajmuje się zdrowiem publicznym, wiec patrzę na pandemie również z wymiaru społecznego.


Ja:
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home/statistiken/gesundheit/gesundheitszustand/sterblichkeit-todesursachen.html

#plandemia #tinder #studentprawa #wyzejsranizdupema #logikarozowychpaskow
A.....a - Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok baw...

źródło: comment_1613626287xPQp2K5O47EsCwgqSHM6Ex.jpg

Pobierz
  • 146
@twisterro: Zapominasz o kluczowym "dowodzie": nieznane są długoterminowe efekty uboczne szczepionek. Znane są powikłania po szczepionkach. Gatesa stać, żeby wszystko, z czym ma kontakt, było wysterylizowane. Gość nie ma podstaw, by się szczepić.
Natomiast moja matka jest dewotką – pójdzie do kościoła w niedzielę, choćby miała to przypłacić życiem. Chodzi do niego, jeździ po różnych urzędach, przychodniach i żyje. Over 70l.
@sezzart: da sie, bo mozna udowodnic ze 3=3. Serio na argument o negacji zdarzen w swiecie rzeczywistym wrzucasz argument z prsotej algebry? xD skonczyles zawodowke chociaz? xD