Wpis z mikrobloga

Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok bawi, wypok uczy. Dziękuję pan Wypok.

Ona:

Ale zgodnie z moja wiedza (a nie mogę sobie zarzucić dużych brakow) i konsensusem naukowców wirus nie jest selektywny co do wieku. Nie patrzy w dowód osobisty. Młodsi i bez obciążeń, wprawdzie rzadziej, ale tez kończą fatalnie. Naprawdę kiepsko trafiłeś, jeżeli chodzi o dyskusję na temat deprecjonowania tej choroby - jestem lekarzem, pracowałam na oddziale covidowym, wiec doskonale wiem jaki tam był przekrój wiekowy i historia medyczna pacjentów. Do tego zajmuje się zdrowiem publicznym, wiec patrzę na pandemie również z wymiaru społecznego.


Ja:
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home/statistiken/gesundheit/gesundheitszustand/sterblichkeit-todesursachen.html

#plandemia #tinder #studentprawa #wyzejsranizdupema #logikarozowychpaskow
A.....a - Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok baw...

źródło: comment_1613626287xPQp2K5O47EsCwgqSHM6Ex.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Nie do końca wiem gdzie oczekiwałbyś pandemii? Żeby w kościele trzymali zwłoki? Jeśli zwykle trafia 100 pacjentów dziennie do szpitala, a nagle trafia ich 1000 to chyba jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: No tak wczesniej foliarze mieliscie argument ze lekarze sie nie szczepia - to lekarze byli madrzy. Jak sie zaszczepilo ponad 90% lekarzy to teraz lekarze glupi i sie nie znaja, foliarski Elon Musk teraz jest w tej dziedzinie autorytetem xD typ co gadal glupoty w stylu ze zyjemy w symulacji xD
  • Odpowiedz
@KotBojowy: piekny fikolek. Nie da sie udowodnic negacji. Op nie prosi laski zeby udowodnila negacje, tylko zeby udowodnila ze cos sie stalo rzeczywiscie, czyli odwrotnosc twoich przykladow. Masz problemy z logika, nie byles mocny z matmy w szkole, prawda?
  • Odpowiedz
@kuroszczur Ale ona ma rację. Ty patrzysz na słupki, ona jeżeli jest lekarzem patrzy na ludzi chorych. Rzadko na oddziale zdarzają się młodzi ludzie ze zniszczonymi płucami czy ogólnie zgony młodych z dnia na dzień.

A ty wklejasz linki które mają mało co wspolnego z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@Lorne: Co to znaczy nie da się udowodnić negacji? Nie da się udowodnić że 3 nierówna się 4? Oczywiście że się da.uwielbiam jak matematycy na chłopski rozum rozmawiają o logice, pewnie na korwinowcow też głosowałeś? XD
  • Odpowiedz
Poszlakowe – z ich własnych wypowiedzi. A jak ktoś twierdzi, że się zaszczepił:


@Adwokat_Boga: Czyli jak mówią, ze się nie szczepili to mówią prawdę, ale jak mówią, ze szczepionki są ok, to kłamią.

To może wróćmy do tego żula w parku, powiedz coś więcej... xD
  • Odpowiedz
Na co ja: czy ma dowody, że to była szczepionka a nie sól fizjologiczna. Nie wybrnęła. :D


@Adwokat_Boga: To niemożliwe, żebyś studiował prawo i jednocześnie nie wiedział na kim tutaj spoczywa ciężar dowodu XDDD
  • Odpowiedz
tylko zeby udowodnila ze cos sie stalo rzeczywiscie,


@Lorne: Typ rzuca tezę, że to nie była szczepionka tylko sól fizjologiczna, i każe jej udowadniać, że było inaczej. XDD

Przestali uczyć logiki i retoryki w szkołach? Ja #!$%@?, jeśli ten typ faktycznie studiuje prawo, to macie w tym chlewie fajnych prawników XDD
  • Odpowiedz
@twisterro: Zapominasz o kluczowym "dowodzie": nieznane są długoterminowe efekty uboczne szczepionek. Znane są powikłania po szczepionkach. Gatesa stać, żeby wszystko, z czym ma kontakt, było wysterylizowane. Gość nie ma podstaw, by się szczepić.
Natomiast moja matka jest dewotką – pójdzie do kościoła w niedzielę, choćby miała to przypłacić życiem. Chodzi do niego, jeździ po różnych urzędach, przychodniach i żyje. Over 70l.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Gratulacje, kolejny lewak zmasakrowany. Argument o soli fizjologicznej i Billu Gatesie to nokaut po którym nawet Pudzian by nie wstał. Julka zamiast patrzeć na statystów w szpitalu niech się czegoś nauczy i posłucha jakichś mondrych mediów niezależnych mediów jak ator na youtubie czy poczyta prawdę na stop nop albo nczas.
  • Odpowiedz
@sezzart: da sie, bo mozna udowodnic ze 3=3. Serio na argument o negacji zdarzen w swiecie rzeczywistym wrzucasz argument z prsotej algebry? xD skonczyles zawodowke chociaz? xD
  • Odpowiedz