Wpis z mikrobloga

Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok bawi, wypok uczy. Dziękuję pan Wypok.

Ona:

Ale zgodnie z moja wiedza (a nie mogę sobie zarzucić dużych brakow) i konsensusem naukowców wirus nie jest selektywny co do wieku. Nie patrzy w dowód osobisty. Młodsi i bez obciążeń, wprawdzie rzadziej, ale tez kończą fatalnie. Naprawdę kiepsko trafiłeś, jeżeli chodzi o dyskusję na temat deprecjonowania tej choroby - jestem lekarzem, pracowałam na oddziale covidowym, wiec doskonale wiem jaki tam był przekrój wiekowy i historia medyczna pacjentów. Do tego zajmuje się zdrowiem publicznym, wiec patrzę na pandemie również z wymiaru społecznego.


Ja:
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home/statistiken/gesundheit/gesundheitszustand/sterblichkeit-todesursachen.html

#plandemia #tinder #studentprawa #wyzejsranizdupema #logikarozowychpaskow
Pobierz A.....a - Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok baw...
źródło: comment_1613626287xPQp2K5O47EsCwgqSHM6Ex.jpg
  • 146
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nowelizacja: Kiedy niby mówiono tylko o starszych. Przecież to nieprawda. Od samego początku wiadomo że problemy mogą być w każdym wieku tylko po prostu u młodych są one skrajnie rzadkie a czym starszym się jest tym są powszechniejsze
@Lorne: widzisz, jest roznica miedzy striggerowaniem a brakiem wiary ze ktos moze byc takim trollem, ignorantem albo po prostu tak glupi. jednak szybka weryfikacja utwierdzila mnie w przekonaniu. ciesze sie ze poprawilem ci dzien
ona pracuje w szpitalu i ma pacjentow na co dzien ale ty jakieś gówno linki wysłałeś nawet nie z polski i wygrales dyskusje ? XD


@umtali: Wczoraj byłem w szpitalu zarejestrować się na kontrolę (nie, żartownisie, nie do psychiatry), bo dodzwonić się nie da i dupa (bardzo dobra zresztą) z rejestracji miała maseczkę zakrywającą tylko usta. Że też się nie boi o siebie i innych...
@Adwokat_Boga: Typie, nie wiem ile masz wspólnego z lekarzami w życiu codziennym, ale podejrzewam, że niewiele, bo laska nie rozmawia z Tobą jak równy z równym xd pisze raczej jak do pacjenta, proste słownictwo itd. Nie rozumiem czemu jest taka miła dla szura, może jesteś bardzo przystojny i przestała używać mózgu z tego powodu, ale powinna zgasić Cię jak peta i przejść do następnego, bo argumenty o Musku i CEO Pfizera
No ale przecież CEO Pfizera wiadomo czemu sie nie zaszczepił i to nie żadna tajemnica. Wypowiadał się w tej sprawie. No i teraz pytanie jest takie czy ktoś to przyjął i rozumie, czy kopie dalej i doszukuje się znowu spisków i wielkiego przekrętu.


@max1983:
Mnie najbardziej rozwalały te teorie po jego oficjalnej wypowiedzi, że to tak naprawdę był taki "zakamuflowany komunikat dla jego braci w wierze". Tymczasem Izrael pod względem odsetka
@Adwokat_Boga: beka z kogo chyba z ciebie XDD w linku, który podałeś są wykresy, które potwierdzają tezę tej dziewczyny: że młodsi umierają rzadziej niż starsi, nie ma tam nic co by przeczyło czemukolwiek co powiedziała. Znasz w ogóle niemiecki czy odpaliłeś na google translate stronkę, żeby zaszpanować z jakich to sprawdzonych źródeł nie korzystasz? XD
Pobierz aski - @Adwokat_Boga: beka z kogo chyba z ciebie XDD w linku, który podałeś są wykres...
źródło: comment_1613638245KDno6qK99E8CJt0xArZskZ.jpg
Na pytanie o to, dlaczego Elon Musk i dyrektor generalnt Pfizera się nie zaszczepili odpisała, że Bill Gates się zaszczepił. Na co ja: czy ma dowody, że to była szczepionka a nie sól fizjologiczna. Nie wybrnęła. :D


@Adwokat_Boga: To broń obosieczna bo można by się zapytać ciebie czy masz dowody, że Elon Musk i dyrektor generalny Pfizera się nie zaszczepili?
@dielel_: No tak, a jak u Ciebie na wiosce #!$%@?ło nagle śniegu, to ocieplenie klimatu to bujda?
@Slimshader: Ale te słupki, które są statystyka są bardziej realne, niż to, co zaobserwujesz na swoim podwórku - przykład z globalnym ociepleniem