Wpis z mikrobloga

TUTAJ "WERSJA ROZSZERZONA" I WYJAŚNIENIA, ŻE "GRUBA" WCALE NIE BYŁA TAKA ŚWIĘTA.

Jak widzimy nasza bohaterka od samego początku zachowywała się dosyć rubasznie, głośno, spadła ze stołka. Następnie do jednego z kolegów nagrywającego bez żadnego powodu powiedziała "#!$%@? Cię to obchodzi".
Później jeszcze skutecznie blokowała zaloty facetów wobec swojej kumpeli. Typowy pies ogrodnika.
Przyznaję, że nagrywający nie zachował się jak dżentelmen pierwszej klasy, lecz trzeba zaprzeczyć wszelkim głosom sugerującym, że "grubej" dostało się całkowicie za nic.

  • 294
obie pier... julki wielbicielki przemocy domowej dozowanej przez konkubenta, 2 baby idace na starcie by dostac darmowego liscia

powiedzial to powiedzial, ile ona potem powiedziala, matka urwa ze co 2 slowo to jak by sie z meliny urwala?

wielbicielki blyskawicy i darmowej aborcji
@fx_czak: To tylko widać co sobą reprezentujesz, jeżeli usługiwanie #!$%@? patologii to dla Ciebie nic uwłaczającego. Sam pewnie jesteś jakimś śmiesznym barmankiem dlatego teraz stajesz w obronie tego gówno zawodu dla ludzi po marnym ogólniaku bez ambicji i zainteresowań
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: Generalnie jak przeglądam ogłoszenia o pracę, to zawsze szukają barmana do roboty. I to barman obsługuje, barman nalewa i barmana się prosi o wódeczkę. Chyba, że tutaj zatrudnili barmana wywodzącego się ze szlachty, do takiego należy się zwracać że specjalnym szacunkiem. Ja kiedyś w środku imprezy, podszedłem do baru po ktoregos z kolei drinka i rzucilem krótko co chcę. A Pan Barman, do mnie "Czesc". Zgłupiałem i rozkminiam czy się
a gruba to się obruszyła za to, że ktoś stwierdził fakt XDD Co się dzieje z tym światem.


@cyberchosnek: A, czyli jeśli ty byś miał powiedzmy 165cm wzrostu to nie obruszyłbyś się gdyby losowa osoba do ciebie powiedziała jak do psa w stylu "ee, mały knypku!" albo "dzieciaku bo wzrostem przypominasz", czy też "kurduplu"?

Dla ciebie to normalne? Gdzie wy wychowani, w jakiej zabitej wsi dechami, że podstaw kultury nie znacie?
Sam pewnie jesteś jakimś śmiesznym barmankiem dlatego teraz stajesz w obronie tego gówno zawodu


@cukrowyburakatakuje: Kolejny polaczek się zesrał. Ty nieważne jaki zawód byś wykonywał to i tak byłbyś gównem. Zero szacunku do ludzi z twojej strony do ludzi którzy pracują. Mówiono kiedyś że żadna praca nie hańbi,to ty chyba za bardzo wziąłeś sobie do serca by mówić na odwrót i że ciebie to hańbi wszystko paniczu. Ciekawe co ty robisz,