Wpis z mikrobloga

TUTAJ "WERSJA ROZSZERZONA" I WYJAŚNIENIA, ŻE "GRUBA" WCALE NIE BYŁA TAKA ŚWIĘTA.

Jak widzimy nasza bohaterka od samego początku zachowywała się dosyć rubasznie, głośno, spadła ze stołka. Następnie do jednego z kolegów nagrywającego bez żadnego powodu powiedziała "#!$%@? Cię to obchodzi".
Później jeszcze skutecznie blokowała zaloty facetów wobec swojej kumpeli. Typowy pies ogrodnika.
Przyznaję, że nagrywający nie zachował się jak dżentelmen pierwszej klasy, lecz trzeba zaprzeczyć wszelkim głosom sugerującym, że "grubej" dostało się całkowicie za nic.

  • 294
co za bucowaty barman... To jego praca i taką funkcję pełni i jeszcze chce się "Panem" nazywać.

Zawsze mógł przed sobą mieć klienta co spyta "Ej ty, podaj nam..." Nawet wtedy powinien grzecznie obsłużyć z uśmiechem na ustach.


@Mabchir: co #!$%@?? XD a co on jest jakoś niżej w hierarchii społecznej, że ma z uśmiechem na ustach obsługiwać każdych, nawet bucowatych klientów? przecież to nie jakiś służący w średniowieczu XD
ej, zapytam, bo nie chce mi się tej bandy pijanych idiotów już oglądać w całości, ale czy reszta tego towarzystwa wiedziała, że on to wszystko wszystko nagrywa celem wrzucenia gdzieś później? Bo włączyłam sobie na sekundę i widzę, że panowie się za bardzo nie krępują ze swoimi świńskimi tekstami przy nagrywającym. Rozumiem, że nie każdy potrzebuje zachować godność człowieka i nie każdy dba o swój wizerunek albo myśli że jest właśnie taki
to jego wybór, że pracuje w takiej pijalni wódy i obcuje z nachlaną hołotą. Od #!$%@? ludzi oczekujesz kultury? Dla niego ma się liczyć ilość skasowanych drinków i porządek w lokalu a nie że ktoś nie powiedział do niego na "Pan". Tylko w tym kraju cebuli tak to wygląda, że buce wiecznie zniesmaczeni i za karę pracują.


@Mabchir: niby prawda, ale to też zależy od lokalu i klienteli, która w nim
Tu nawet nie chodzi o tusze bo jakby była wesoła, uśmiechnięta to by każdy ją inaczej postrzegał ale to już z daleka widać na twarzy... Schudnąć zawsze można ale wyzbyć się takiego charakteru by jej było #!$%@? ciężej.


@Barto_: przecież jej się faceci należą.
Znam normalne z wyglądu dziewczyny z takim charakterem i nikt nie wytrzyma więcej niż jedna randka, może dwie jak ktoś ma ciśnienie.
@rales: Ja #!$%@?, 90% w barze teefonu w ręku, nagrywający telefon na klacie. #!$%@? to jest chore, jak ja się cieszę ze moje młodzieńcze wypady alkoholowe były z inny pokoleniem ni to z filmu. To jest #!$%@?, jak sraja to telefon w dupie i nagrywanie?
@nowywinternetach: on nic takiego nie powiedział. Spytał "gruba, pijesz?". Miałem multum kolegów o ksywce "Gruby", "Mały" i jakoś nikt afery nie robił. Wyjmij kija z dupy białorycerzyku, ta gruba nie zasłużyła na szacunek.

Pochodzę z Warszawy, pracuję z klientem i swoje o kulturze wiem. Tylko, że oni siedzą w barze, gadają z tymi dziewczynami już jakiś czas, a GRUBA również zachowuje się #!$%@?, więc już tam nie płacz.

Zapadłbym się pod ziemię jeżeli musiałbym usługiwać dla ludzi którzy są ode mnie na dużo niższym poziomie


@cukrowyburakatakuje: przecież jesteś zakompleksionym wieśniakiem z Podlasia, więc masz zerowy poziom i nie ma ludzi o niższym poziomie od ciebie XD

Ale serio trzeba nic na tym świecie nie znaczyć, żeby myśleć, że płacenie za piwo 7-10 zł zamiast dwójaka za harnasia w żabce daje prawo do takiego pomiatania ludźmi XD

Dla ciebie może