Wpis z mikrobloga

TUTAJ "WERSJA ROZSZERZONA" I WYJAŚNIENIA, ŻE "GRUBA" WCALE NIE BYŁA TAKA ŚWIĘTA.

Jak widzimy nasza bohaterka od samego początku zachowywała się dosyć rubasznie, głośno, spadła ze stołka. Następnie do jednego z kolegów nagrywającego bez żadnego powodu powiedziała "#!$%@? Cię to obchodzi".
Później jeszcze skutecznie blokowała zaloty facetów wobec swojej kumpeli. Typowy pies ogrodnika.
Przyznaję, że nagrywający nie zachował się jak dżentelmen pierwszej klasy, lecz trzeba zaprzeczyć wszelkim głosom sugerującym, że "grubej" dostało się całkowicie za nic.

  • 294
@Giacomina: w punkt. mało tego, ogólnie przyjęte jest, ze za „ej barman” „barman” albo „ej nalej” jest lepa na pysk i wypad z lokalu.


Lepa na pysk? Pewnie na Twój od szefa kiedy zobaczył, że do klienta się czepiasz o nic.
#!$%@? barmani oburzeni, że ktoś do nich mówi barman, hit XD
@cukrowyburakatakuje a kim ty jesteś? Do ciebie przychodzą wszyscy, patologia, menele, zwykły polak i polka, dzieci i starzy ludzie. Tak wyzywasz tych barmanów, a jesteś byle kim bez zainteresowań, pasji, oraz z kulturą gorszą od bezdomnego. Jedyne co cię kierowało na medycynę to były pieniądze. Nie jesteś człowiekiem wysokiej klasy, dobry szambonurek zarabia dwa razy tyle co ty, więc kim ty jesteś, żeby oceniać innych? Co ty w życiu osiągnąłeś?
@Kotlet_2137_schabowy: O czym Ty bredzisz nieudaczniku? Rozmawiamy teraz o tym barmanie i jego żałosnym zachowaniu, a nie o mnie. Jestem skromną osobą, więc nie mam zamiaru się chwalić kim jestem, ale jestem pewny, że zarabiam 3x więcej niż taki śmieszny barmanek razem z napiwkami, a nie muszę się przed nikim poniżać, a to inni proszą o poradę mnie. Magister inżynier z elitarnego kierunku technicznego na polibudzie, to jest osiągniecie które 90%
@rales: Szczerze to twój (specjalnie z małej) poziom odzywając się tak do kobiety jest tak żałosny, że nawet nie chce mi się komentować Twojego zachowania.