Wpis z mikrobloga

@MrRidiculous: nikt kto tyle zarabia nie rozwala tej kasy :) jak ktoś dochodzi do takich zarobków to z nadwyzki kupuje akcje/spłaca kredyt/kupuje bardziej rzeczy premium do mieszkania np droższe AGD.
Laska jak chce to r------c miesiecznie to znaczy ze chce to wydać na ubrania, torebki, na bank jest prózna. Tak jak napisała, miała okres biedy i chce sobie to odbić.
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: No to tak
1. Nie przykładam woli do materializmu. Żyję z dnia na na dzień. Raczej średnio komponuje się to z ambicjami, których nie posiadam.
2. Mam skrajnie niskie potrzeby, walka o żywność skutecznie przezwycięża rutynę i prozę. Tak akceptuję to. Ten język to polski-korporacyjny.
3. Nie karmiła mnie zbyt dobrze. Zjadłem ją.
4. Byle żywa.
5. Tak. Kocham. Polską Zjednoczoną Partię Robotniczą i j---ć Falubaz, kocham nacjonalistycznie mój
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kolczaneiro: Ej, też chciałabym wiedzieć te rzeczy o człowieku, którego grałabym pod uwagę. To dojrzałe pytania dojrzałego i świadomego swoich potrzeb człowieka, a jakich się spodziewałeś? Jaki jest Twój ulubiony kolor?
  • Odpowiedz
- nie oczekuje utrzymania, uważa, że odpowiedzialność za finanse rozklada się 50/50 (!), mogło by się wydawać- mokry sen wykopka, a jednak dalej p0lka bo ma czelność mieć wymagania


@nicspecjalnego: ta, bo zarabianie 12,5 - 15 tys brutto to norma w PL XDDD
  • Odpowiedz