Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1092
@Autistic-Unicorn: no i słusznie, w Iranie by mu tego syna ukamienowali albo coś, a tutaj może żyć i być szczęśliwy. Co jeśli nie jest patologicznym rodzicem, jak najbardziej powinno go interesować, elo.

Konsekwencje posiadania dzieci - musisz zaakceptować, że są ludźmi i mają swoje własne życie, jak nie chcesz syna transa to go #!$%@? nie rób, w ogóle.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Autistic-Unicorn: no i słusznie, w Iranie by mu tego syna ukamienowali albo coś, a tutaj może żyć i być szczęśliwy. Co jeśli nie jest patologicznym rodzicem, jak najbardziej powinno go interesować, elo.


Konsekwencje posiadania dzieci - musisz zaakceptować, że są ludźmi i mają swoje własne życie, jak nie chcesz syna transa to go #!$%@? nie rób, w ogóle.

@mozgogrdyczka: jak nie chcesz syna mordercy to go #!$%@? nie rób w
Konsekwencje posiadania dzieci - musisz zaakceptować, że są ludźmi i mają swoje własne życie, jak nie chcesz syna transa to go #!$%@? nie rób, w ogóle.


@mozgogrdyczka:
Syn trans

Musisz to zaakceptować, to jego życie.

Syn z zespołem Downa

Musisz mieć prawo do jego aborcji.

Tzw. lewicowa schizofrenia xD. Ciekawy jestem co by się działo w waszych głowach, gdyby transseksualizm był widoczny w badaniach prenatalnych i ludzie abortowaliby takie płody xD.
@Flypho:

Nie to tzw. Prawicowe #!$%@? logiki.

Trans od pewnego wieku może sam się utrzymać, rozwijać itd. a dziecko z zespołem downa, już zawsze będzie w pewnym stopniu upośledzone, niekiedy nawet tak mocno, że do końca życia trzeba się będzie nim zajmować.

A poza tym. Jak w badaniach prenatalnych, ma się wykryć to, że ktoś będzie transem? Przez usg, czy przez testy z krwii, aby wogóle brać pod uwagę dalsze kroki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Flypho: skąd w ogóle pomysł z tą aborcją? Nic nie pisałam o aborcji, skąd ten cytat wziąłeś? Bo na pewno nie z mojej wypowiedzi.

Napisałam wyraźnie: konsekwencje POSIADANIA dzieci, wydaje mi się że to logiczne założenie, że jak ktoś POSIADA to nie dokonał aborcji. Być może żałuje tej decyzji, ale to bez znaczenia i nie jest elementem dyskusji. Jak się już ma, to trzeba akceptować jakie jest, wybór został dokonany.

@
Trans od pewnego wieku może sam się utrzymać, rozwijać itd. a dziecko z zespołem downa, już zawsze będzie w pewnym stopniu upośledzone, niekiedy nawet tak mocno, że do końca życia trzeba się będzie nim zajmować.

Czyli jednym słowem - jak ktoś ma szansę być samodzielnym to nie wolno go abortować, w innym wypadku można. Czyli nie wolno abortować zdrowych płodów? Czy wolno? Kurczę, to jest trochę skomplikowane, wiesz? xD Mógłbyś rozjaśnić?

A
@Flypho:

Czyli jednym słowem - jak ktoś ma szansę być samodzielnym to nie wolno go abortować, w innym wypadku można


Tak.

Czyli nie wolno abortować zdrowych płodów? Czy wolno? Kurczę, to jest trochę skomplikowane, wiesz? xD Mógłbyś rozjaśnić?


Nic tu nie jest skomplikowane. Jeżeli płód cierpi na nieuleczalną przypadłość która skutecznie utrudni mu przyszle życie, to jak najbardziej można podjąć decyzję o jego aborcji.
@Smutnekrzeslo:
Ja się z tym akurat zgadzam xD, ale tam ktoś zrobił ostre combo łącząc prawicowy zamordyzm z transseksualizmem. Strasznie mnie to rozbawiło po prostu - nie widziałem takiego połączenia do tej pory.
@Flypho: Ej to jest wybitnie zabawny punkt. Technika idzie do przodu, za 15 lat bedziemy wykrywac czy dziecko bedzie transem czu homo, bo pewnie tak bedzie, lewica do tego czasu wywalczy prawo do aborcji na życzenie. Jak tylko zaczna sie wykrycia #!$%@? w badaniach prenatanych poziom aborcji poszybuje jak Małysz w Willingen, no more lgbt no more problems ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki i troche #urojeniaprawakoidalne ale