Wpis z mikrobloga

@Promilus: Największym problemem jest to, że na zachodzie na rolka może pozwolić sobie większość uczciwie pracujących ludzi, może nie na jakieś daytony w złocie, ale na podstawowe modele jak najbardziej. I nie jest to wielki luksus, dobry jakościowo zegarek który przetrwa pokolenia.

U nas jesteśmy dymani, bo Niemiec kupi nowego rolka za 2 wypłaty, Polak za prawie 10 ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promilus: ja pafnuczę xD

Niech Iga zmienia reprezentację o ile ma taką możliwość. Kasę i umiejętności ma. Niech się rozezna, bo w tym kołchozie zawsze robaki będą jej życzyć źle
idąc twoim tokiem rozumowania do życia wystarczy dach nad głową, miska ryżu i woda z kranu. Na #!$%@? komu rolexy, mercedesy czy piecdziesieciocalowe telewizory?


@demagog: Oświeć mnie demagogu, w którym miejscu napisałem, że do życia wystarczy miska ryżu i woda z kranu?
W działach marketingu globalnych graczy nie siedzą idioci, serio.


@demagog: W działach marketingu zazwyczaj siedzą ameby, które nie wiedzą co sprzedają. Utrzymują się tak długo, jak długo udaje im się prześlizgnąć ze swoim brakiem kompetencji. Serio. Rozejrzyj się, zobacz ten syf, który ameby produkują. Ten tweet to świetny przykład. Kalka kalki, milionowy raz ten sam szablon zerżnięty z książki "Naucz się marketingu w 10 minut". Ale przynajmniej gołąbek czyta książki jakieś.
@Promilus: Powiedzmy sobie szczerze post wygląda jak żywcem napisany nie przez Panią Igę, tylko marketingowca albo menadżera jej konta. Same Rolexy, można porównać do drogich obrazów znanych malarzy; ludzie zastanawiają się czemu to takie drogie. Temu takie drogie bo majętni kupują je jak zabezpieczenie majątku, a potencjalnie mogą jeszcze w przyszłości na tym więcej zarobić, nikt nie kupuje tego z kwestii estetycznych/kulturowych.
Tak samo te śmieszne zegarki; tutaj dochodzi jeszcze cena