Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Promilus: @smutny_kojot: @scanionajlepszo: Ja myślę że problemem nie jest fakt że ma sponsors czy dostała zegarek, ale to wygląda jak jakiś słabo napisany post sponsorowany, którego spodziewałbym się po jakichś biedainfluencerach.
No przynajmniej mi to tak wygląda xD
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: @Logan00: nie rozumiem tej szydery
tak jak @msichal napisał: jeśli to reklama to powinna być oznaczona, tak jak reklamy w gazetach, które kreaują się na normalny artykuł
a jeśli to ma być "naturalny" post, to jest to żenujące, pomijając to że nieuczciwe
  • Odpowiedz
Rolex to top sponsorow imo, coś musieli w Idze zobaczyć, polska zawiść nie zna granic (ʘʘ)


@scanionajlepszo: po prostu post brzmi jak tania kalka typowego tekstu amerykańskiego marketingowca. A samego sponsora tylko pogratulować
  • Odpowiedz
@Mave: Wyobraź sobie cholesterol, zawał i walkę o każdy oddech – Semka. Wypowiada się w TVP, wie wszystko na każdy temat, z wyjątkiem tego, jak zdrowo się odżywiać.
  • Odpowiedz
@Promilus: @smutny_kojot: przecież to wygląda jak typowy wpis instagramerki influencerki, która dostała jakaś darmowa próbkę i pokazuje jak to odmieniło jej życie. Gdyby to nie była Iga, tylko jakaś randomowa laska, to by z niej się śmiano.

Rolex to top sponsorow imo, coś musieli w Idze zobaczyć


@scanionajlepszo: Rolex sponsoruje turnieje wielkiego szlema, pewnie porozdaje przy okazji kilka zegarków w zamian za reklamę.
  • Odpowiedz