Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co ze mną nie tak. Mam 25 lat

Wyprowadziłem się od dziewczyny bo czułem się przytłoczony jej obecnością w mieszkaniu, ale nadal jesteśmy razem.

Gdy teraz mieszkam sam to nic mi się nie chce, zaczynam prace (zdalna) i sobie myśle że będe po pracy robił to i tamto (np. uczył się języków obcych), ale będąc samemu kończy się na graniu w gierki i zajadanie fast foodami, nie chce mi sie nawet gotować.

A gdy mieszkałem z dziewczynom? To codziennie uczyłem się języka obcego, będąc z nią w rok doszedłem do B1 od zera w języku obcym, poprawiłem angielski na C1. Ogólnie miałem motywacje do działania i paradoksalnie często poświęcałem więcej czasu na „swój” rozwój będąc/mieszkając z nią. A teraz jak mieszkam sam to nawet nie mam ochoty rozpakować walizek po przeprowadzce i tak leżą od 2 tygodni...

Ktoś ma pomysł co ze mną nie tak? Ktoś ma podobnie? Jak sobie z tym radzić...

♯przegryw #depresja #zwiazki #milosc #motywacja #rozwoj

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602572127d1b49000a92c0ce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PonuraProgramistka: Po prostu z nią robiłeś wszystko, byle siedzieć w swoim świecie i nie musieć jej poswięcaćdodatkowego czasu, skoro już i tak ze sobą non stop siedzieliście w jednej przestrzeni 24/7. Nie chciałeś jej, a nie miałeś ucieczki w tej kawalerce, więc ucieczką była nauka, praca, obowiązki. Teraz już się uwolnileś od niej, od wspólnego mieszkania i robisz to co chcesz, czyli nic.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: @Mariusz_Drugi: @KatpissNeverclean: @Voiman_etsija: @Thachii: @pianinka:

Paradoks polega na tym ze sie od niej wyprowadzilem, nic nie robie, tylko pracuje, uprawiam sport, ledwo co dla siebie gotuje (nie chce mi sie), a z drugiej strony czasem sobie mysle ze tyle przeszlismy i w ogole sie dogadujemy, mozemy razem ogladac filmy co wieczor lub rozmawiac przez dlugie tygodnie i nam sie nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że warto faktycznie zastanowić się, czy nie masz może tendencji depresyjnych, tak na serio. Jeśli testosteron masz w normie, to ok, jeden problem odpada. A przede wszystkim - warto pomyśleć, dlaczego mieszkając z dziewczyną masz ochotę coś robić, rozwijać się. Co jest przyczyną? Czy np. czujesz się wtedy szczęśliwszy, bardziej wyluzowany, mniej przytłoczony codziennymi drobiazgami? Jaka jest wtedy Twoja motywacja?
  • Odpowiedz
OP: @KatpissNeverclean: nie wiem. Po prostu mam wieksza motywacje, ale tez oczywiscie nie jest tak ze dzien w dzien na 100% obrotow cisne. Czuje sie z nia bezpiecznie, bardzo mnie kocha i to pokazuje. Ale nie wiem czy to jest to? (W sensie co mnie tak motywuje). Dziwne. Gdy jesyem sam to totalne lenistwo, gotowac nic nie gotuje, nawet nie raz mi sie myc nie chce. A mieszkajac z
  • Odpowiedz