Wpis z mikrobloga

a jaka obecnie jest rzetelniejsza stacja w Polsce?


@ZieloneKoloTramwaja: Niestety chyba takiej nie ma. Brakuje pełnego obiektywizmu, przekazywania suchych faktów, bez opinii (w wypadku TVN - to skupiają się na liberalnej wizji świata).

Pomijając, że obecnie jest to największa opozycja to tego co robi TVP i rząd i póki się przeciwstawiają, to trzeba ich dopingować


@ZieloneKoloTramwaja: Zgadzam się z tym zdaniem.
  • Odpowiedz
Niestety chyba takiej nie ma. Brakuje pełnego obiektywizmu, przekazywania suchych faktów, bez opinii (w wypadku TVN - to skupiają się na liberalnej wizji świata).


@mroznykasztan: Bo to generalnie nie jest możliwe, i niekoniecznie tego oczekują widzowie. Planując dziennik masz ok. 20 minut ramówki (plus 5 minut na lżejsze materiały, bo widocznie tego chce widz) i musisz je rozplanować tak, żeby w miarę rozsądnie opowiedzieć o (prawie) wszystkim ważnym, co zdarzyło
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Codziennie od 1995 roku informacje przedstawiane są w sposób kłamliwy który ma na celu wyrabianie określonych poglądów na dane tematy. Żeby wyrobić sobie zdanie o tym co dzieje się danego dnia, przy pomocy tylko telewizji, trzeba obejrzeć fakty i wiadomości i przyjąć za pewnik że tak właśnie NIE JEST. Każdego newsa można przedstawić zgodnie z założeniami swojej tezy i odkąd mamy 'wolne media', są 2 obozy które przedstawiają te
  • Odpowiedz
  • 0
@jbagiet ja nie zauważyłem żeby w tvn codziennie bylo spuszczanie sie nad kimkolwiek z jakiejkolwiek partii, za to zauwazyłem ze jak "zapeło" były afery to w tvnie jechali po nich równo i w materialach i w rozmowach w studio z posłami/senatorami...
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: To chyba wyparłeś z pamięci pewne fakty, albo zacząłeś się interesować polityką jak większość tutaj w ostatnich 5 latach. Za 'peło' partyjna telewizja publiczna siała standardową propagandę sukcesu władzy, natomiast 'wolne' media w postaci przykładowego tvnu zamiast patrzeć władzy na ręce, tłumaczyła wszystkie fakapy i n----------a że przeciwnicy polityczni się 'czepiają'. Jak w 2011 roku na marszu niepodległości płonął samochód tvn, to nie w nagrodę za to że byli
  • Odpowiedz