Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samochody #motoryzacja #suv #renault

Mam dylemat, stary jak usłyszał że szukam auta to koniecznie chce mi "wcisnąć" Koleosa 2011 jak na zdjęciu. Samochód mają od 6 lat , sprowadzony osobiście z Belgii , w najbogatszej wersji z przebiegiem ledwo 130k, dziś niecałe 200k. Sęk w tym że nie bardzo mi się podoba,ale jednocześnie wiem jakie padliny oferują handlarze , na myśl o wertowaniu setek ofert i objechaniu połowy Polski dla samochodu za 30k to mi się średnio uśmiecha. Ojcec chce odemnie 20k , prawie 10 mniej jak średnie ceny. Ma ktoś Kalosza,może się wypowiedzieć?
Kick_Ass - #samochody #motoryzacja #suv #renault 

Mam dylemat, stary jak usłyszał że...

źródło: comment_1612908784zRcCwtuOPWAhSytK7YuJJR.jpg

Pobierz
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblesny_wujek: no xtrail bardziej mnie bierze ale za ten rocznik to poniżej 30k nie znajdziesz a już napewno nie tak wyposażony ¯\_(ツ)_/¯ ogólnie to czytałem już chyba wszystkie artykuły u nas i nawet koreańskie bo u nich to Samsung QM5. Bez większych fuckupów , nie korodują poza sankami , 2.0dci jest bardzo chwalony.
@Kick_Ass: to jest to samo co Nissan Qashqai. Tak naprawdę to jest Qashqai tylko w innej budzie i ma kilka innych detali. Samochód jest brzydki i to jest fakt, nowy model dużo ładniejszy.
Z tego co widzę rozważałeś xtraila czyli jazda taczkami Ci nie przeszkadza, to poza wyglądem problemów brak.
@Kick_Ass: co cię w ogóle ma obchodzić zewnętrzny wygląd?
Jak w srodku jest ciosany kamień z trakcją wozu drabiniastego, to #!$%@? a nie wygoda i przyjemność z jazdy.

A jak nie chcesz się wdupić na minę, to usług w postaci zlecenia poszukiwania samochodu pod określone wymagania jest od groma. Fakt, że byle mechanikowi z internetuf bym w życiu nie zaufał, ale mój stary druch w końcu otworzył swój zakładzik mechaniczny i
@Kick_Ass: pewne auto to pewne auto. Nadal na rynku dużo tzw Szczepanów. Ja bym bral pewniaka zawsze mozna sprzedać i wziac inne a może akurat spasuje. Trzeba pojezdzic trochę to się dopiero wie sie podoba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiak: ale qashqai i wiele mniejszy. Jak w hatchbacku, tu jednak jest więcej miejsca w środku. Tak,lubie taczki, najchętniej kupił bym stare volvo 240 i jeździł nim aż do końca,jego lub mojego,ale żona się nie zgadza, bombelki mają być bezpieczne. Myslałem nad Outlanderem po 2011 ale ponoć padlina, Superb w kombiaku też mi się podoba ale trzyma cene, forestera 3 ciężko w benzynie trafić a diesle to rosyjska ruletka z pistoletem
Tak,lubie taczki, najchętniej kupił bym stare volvo 240 i jeździł nim aż do końca,jego lub mojego


@Kick_Ass: akurat volvo 240 to nie jest taczka w tym sensie ale ok.

Koleos jest rozsądny ale po prostu z wyglądu mi do końca nie odpowiada.


@Kick_Ass: chyba nikomu nie odpowiada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dibhala: mój ojciec ma swój warsztat , więc ten Kalosz jest dodatkowo seriwsowany bez ściemy z wkładaniem lewych części.
@Zielony_Minion: a mnie multipla akurat się.podona więc ten tego xD
@Maksi1410: co racja to racja. Wystarczy zalajkować bezwypadkowe na fb jakie ludzie odwalają maniany dla paru groszy to aż głowa mała.
@Mars775: na grupie Koleosa tak samo napisali xD , no nic,dzięki wszystkim. Ogólnie to podzielam Wasze opinie, po