Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samochody #motoryzacja #suv #renault

Mam dylemat, stary jak usłyszał że szukam auta to koniecznie chce mi "wcisnąć" Koleosa 2011 jak na zdjęciu. Samochód mają od 6 lat , sprowadzony osobiście z Belgii , w najbogatszej wersji z przebiegiem ledwo 130k, dziś niecałe 200k. Sęk w tym że nie bardzo mi się podoba,ale jednocześnie wiem jakie padliny oferują handlarze , na myśl o wertowaniu setek ofert i objechaniu połowy Polski dla samochodu za 30k to mi się średnio uśmiecha. Ojcec chce odemnie 20k , prawie 10 mniej jak średnie ceny. Ma ktoś Kalosza,może się wypowiedzieć?
Kick_Ass - #samochody #motoryzacja #suv #renault 

Mam dylemat, stary jak usłyszał że...

źródło: comment_1612908784zRcCwtuOPWAhSytK7YuJJR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kick_Ass: auto średnie ale jeśli masz go za 2/3 ceny rynkowej to chyba głupio by było nie brać. albo zarobisz na start, albo po paru dobrych latach jak go bedziesz chcial sprzedac to nie stracisz na wartosci. poza tym bedziesz mogl #!$%@? po prograch zwalniajacych i wjezdzac na wysoki kraweznik xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblesny_wujek: no xtrail bardziej mnie bierze ale za ten rocznik to poniżej 30k nie znajdziesz a już napewno nie tak wyposażony ¯\_(ツ)_/¯ ogólnie to czytałem już chyba wszystkie artykuły u nas i nawet koreańskie bo u nich to Samsung QM5. Bez większych fuckupów , nie korodują poza sankami , 2.0dci jest bardzo chwalony.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: to jest to samo co Nissan Qashqai. Tak naprawdę to jest Qashqai tylko w innej budzie i ma kilka innych detali. Samochód jest brzydki i to jest fakt, nowy model dużo ładniejszy.
Z tego co widzę rozważałeś xtraila czyli jazda taczkami Ci nie przeszkadza, to poza wyglądem problemów brak.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: co cię w ogóle ma obchodzić zewnętrzny wygląd?
Jak w srodku jest ciosany kamień z trakcją wozu drabiniastego, to #!$%@? a nie wygoda i przyjemność z jazdy.

A jak nie chcesz się wdupić na minę, to usług w postaci zlecenia poszukiwania samochodu pod określone wymagania jest od groma. Fakt, że byle mechanikowi z internetuf bym w życiu nie zaufał, ale mój stary druch w końcu otworzył swój zakładzik mechaniczny
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Ziomuś, bierz i się ciesz. Sam wymieniłeś najważniejsze zalety, że tani i że sprawdzony, bo Cie przecież ojciec nie wyleszczy.

Jakby to była multipla, to byś może dostał podzielone zdania, ale kurde - normalnie wyglądający samochód i jeszcze w dobrej wersji, to gdzie tu dylemat?
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: pewne auto to pewne auto. Nadal na rynku dużo tzw Szczepanów. Ja bym bral pewniaka zawsze mozna sprzedać i wziac inne a może akurat spasuje. Trzeba pojezdzic trochę to się dopiero wie sie podoba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiak: ale qashqai i wiele mniejszy. Jak w hatchbacku, tu jednak jest więcej miejsca w środku. Tak,lubie taczki, najchętniej kupił bym stare volvo 240 i jeździł nim aż do końca,jego lub mojego,ale żona się nie zgadza, bombelki mają być bezpieczne. Myslałem nad Outlanderem po 2011 ale ponoć padlina, Superb w kombiaku też mi się podoba ale trzyma cene, forestera 3 ciężko w benzynie trafić a diesle to rosyjska ruletka z
  • Odpowiedz
Tak,lubie taczki, najchętniej kupił bym stare volvo 240 i jeździł nim aż do końca,jego lub mojego


@Kick_Ass: akurat volvo 240 to nie jest taczka w tym sensie ale ok.

Koleos jest rozsądny ale po prostu z wyglądu mi do końca nie odpowiada.


@Kick_Ass: chyba nikomu nie odpowiada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dibhala: mój ojciec ma swój warsztat , więc ten Kalosz jest dodatkowo seriwsowany bez ściemy z wkładaniem lewych części.
@Zielony_Minion: a mnie multipla akurat się.podona więc ten tego xD
@Maksi1410: co racja to racja. Wystarczy zalajkować bezwypadkowe na fb jakie ludzie odwalają maniany dla paru groszy to aż głowa mała.
@Mars775: na grupie Koleosa tak samo napisali xD , no nic,dzięki wszystkim. Ogólnie to
  • Odpowiedz