Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samochody #motoryzacja #suv #renault

Mam dylemat, stary jak usłyszał że szukam auta to koniecznie chce mi "wcisnąć" Koleosa 2011 jak na zdjęciu. Samochód mają od 6 lat , sprowadzony osobiście z Belgii , w najbogatszej wersji z przebiegiem ledwo 130k, dziś niecałe 200k. Sęk w tym że nie bardzo mi się podoba,ale jednocześnie wiem jakie padliny oferują handlarze , na myśl o wertowaniu setek ofert i objechaniu połowy Polski dla samochodu za 30k to mi się średnio uśmiecha. Ojcec chce odemnie 20k , prawie 10 mniej jak średnie ceny. Ma ktoś Kalosza,może się wypowiedzieć?
Kick_Ass - #samochody #motoryzacja #suv #renault 

Mam dylemat, stary jak usłyszał że...

źródło: comment_1612908784zRcCwtuOPWAhSytK7YuJJR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwi996: a kysz. Dopiero żem się pozbył e61. Jeszcze na jeździe próbnej padła pompa wody, tak nie chciała zmieniać właściciela xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kick_Ass: mam i jest zajebisty

Jest brzydki jak zdeptana żaba ale w środku jest spoko. Do przedlifta części tanie. Ja mam polifta z 2012 i ciężko z blacharką było jak mi gość przerysował cały bok (wymieniłem drzwi i błotnik na używane bo taniej niż lakierować)

Super napęd 4*4 - sprawuje się naprawdę dobrze, masz elektroniczna blokadę napędu do 40 km/h, jak wyłączysz ichne ESP to #!$%@? bokiem po śniegu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwi996: była bardzo dobra. A pompa to akurat eksploatacja. Przed zakupem byłem z typem na serwisie Dawidach Bankowych, chłopaki ogarniają tylko bmw, obejrzeli całą, posprawdzali pod kompem i typ nawet nie negocjował , sprzedała się w 3 dni od wystawienia na olx. Z ciekawostek to miała nawet ori zawieszenie z tyłu , w serwisie powiedzieli że wytrzymują po 500tys km te zestawy zawieszenia. Świetny wóz, niestety świadomość że może się
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Pamiętam jak pewien znajomy kupił Koleosa w wypasionej wersji i przyjechał się nim pochwalić. Na początku prezentacji rozsunął szklany dach i pyk, okno zablokowało się w pozycji otwartej i umarło. Prezentacja się nie udała, ale generalnie samochód ok:)
  • Odpowiedz