Wpis z mikrobloga

@Kosopietek: Na spotkaniu AA byłem raz, wcześniej miałem parę razy kontakt z facetem związanym z ruchem od wielu lat, który mnie zachęcił. Nie podeszło mi kompletnie, zbyt uduchowione i dla mnie po prostu odklejone.

W każdej gminie jest poradnia leczenia uzależnień - uzyskasz nieodpłatną pomoc psychiatry, psychoterapeuty oraz prawnika lub pracownika społecznego, gdybyś potrzebował. Nie wiem, czy są "leki" na alkoholizm, ale są leki na choroby, które często napędzają alkoholizm.

Nie
@Kosopietek: Czyli chcesz spróbować na tzw dupościsku. Alkoholizm niestety nie jest jak rzucanie fajek. Wszyscy już mamy rozpierdzielona chemie w mozgu + trzeba też psychike naprawić bo mechanizmy uzależnienia nigdy nie śpią ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Teraz terapie sa online, więc nawet nie musisz się ruszać z auta/domu
@Kosopietek: ja od rodzinnego przez teleporadę dostałem e-receptę dokładnie na to, o co poprosiłem (antydepresant + naltrexon), powiedziałem szczerze jaki mam problem i lecę już ponad miesiąc bez alko, aczkolwiek na jutro zapisałem się do psychiatry bo mi się powoli kończą te leki.