Wpis z mikrobloga

@Ogau: Sam ostatnio #!$%@? w typa na parkingu przy pracy, tez miał jakiegoś gruza ale lakier zadbany, No i mówię mu żeby się zastanowił czy chce kase czy z ubezpieczenia. On bez wahania powiedział żeby mu dobra flaszkę kupić i będzie ok. Miło mi się zrobiło bo myśle sobie zaraz po tym strzale co ja #!$%@?, nowa praca, dopiero tydzień pracuje, wypłaty jeszcze nie wziąłem, a tu hajsy trzeba wykładać. No
  • Odpowiedz
@Ogau: zalezy czy dobry sasiad czy nie i jak bardzo szkoda Ci auta. Jak dobry sasiad a auto gruz i wywalone masz, to powiedz mu zeby sam to jakos ogarnal chalupniczo po taniosci i zaden problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak sasiad gnida to 400zl mysle ze bedzie spoko, aczkolwiek wartosci auta nie znam, nie wiem nawet jak to wyglada, tylko brzmi tanio i staro (
  • Odpowiedz
@Ogau jak nie masz zamiaru naprawiać, to weź z 50-60 zł na myjnie ręczna taką co pracownicy myją. Auto wyczyścisz a sąsiad będzie miał spokojne sumienie że zachował się porządnie.
  • Odpowiedz
@Ogau: mój tata brał 700zl za identyczne otarcie tylnego zderzaka. normalna cena. jak dasz do obojętnie jakiego ASO to wystawia fakturę minimum na tysiąc. jak nie chce dać to numer ubezpieczenia i tyle w końcu po to ludzie to opldają tylko czy on chętny pożegnać się ze zniżkami na 5 lat? ;) I nie słuchaj tych durni bo Marka pojazdu niewiele ma tu znaczenia
  • Odpowiedz
@Ogau: ehhh, zrób zdjęcia śladów w samochodzie u sąsiada, on dostanie 50-100 zwyżki, a Ty jakieś 200-300 zł na lakierowanie
  • Odpowiedz
@Ogau: Tu nie chodzi o to czy znasz, czy nie, czy masz pieniądze, czy cie pare stów urządza, chodzi o mentalność robaka.
Masz wybór - na cwaniaka 500pln wyciągniesz i utrwalisz januszerkę. Możesz też zachować się jak cywilizowany człowiek, pokazać swoją wielkość i odpuścić.
Jaki w tym interes? Po pierwsze jak wszystko będziesz przeliczał na interes to w końcu zostaniesz sam, z łatką robaka, na starość zbierając śmieci, bo wszystko się
  • Odpowiedz
chodzi o mentalność robaka.

pokazać swoją wielkość i odpuścić.


@azurro: coooo? Hajs za malowanie zderzaka należy się jak psu buda. Niech sąsiad pokaże swoją wielkość i wyskakuje z 3 stówek. #!$%@? że lanos, @Ogau będzie musiał teraz codziennie oglądać ten #!$%@? zderzak i za każdym razem troszkę smutno się na duszy robi.

laski nie lubią januszy


laski też nie lubią frajerów, co to im spluniesz w twarz a oni mówią, że
  • Odpowiedz
@ssauczo_pauczo: wziąłem 200. Głupio mi było za ten szrot 300zł wołać i udawać, że mi szkoda tym bardziej, że tam już coś przytarte było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale co do zasady się zgadzam. Nie będę cierpiał, bo ktoś cofać nie potrafi
  • Odpowiedz