Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ahlo: Standardowe gadanie każdego leniwego p0laka, który ledwo potrafi się podpisać, myśli że rząd ma swoje pieniądze, banki dają kasę na dowód, a ten #!$%@? prywaciarz mało płaci ppomimo, że na umowie wpisał więcej (brutto).

BO MNIAŁEM CIENŻKO W RZYCIU
@tellet: Niektórzy tak gadają z lenistwa, niektórzy faktycznie od dziecka mają przekichane i bardzo ciężko im coś zmienić, gdy nawet nigdy nie mieli kogokolwiek, kto mógłby im posłużyć jako przykład jak wydostać się z pewnego stanu mentalnego. Ocenianie kogokolwiek po twarzy jest co najmniej słabe. Nie wszystko da się z niej wyczytać.
@tellet: To ty prezentujesz takie typowe "p0lskie" #!$%@?. Ja nie znam historii tych ludzi ze zdjęcia i szczerze to mało mnie to intersuje ale taki rasowy polaczyna, ekspert od wszystkiego jak ty już wie - LENIE, CHLEJUSY, KURŁA PEWNIE TEŻ ZŁODZIEJE.

Prawda jest taka, że zdjęcie było robione ok. 10 lat temu przy ok. 15% stopie bezrobocia i 1500 brutto minimalnej UoP - jak miałeś farta bo z reguły januszeksy oferowały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ahlo: @Bizancjum: Nie oceniam tych konkretnych ludzi, tylko stwierdzenie

Jak by Cię życie dojehcało to też byś miał taką twarz.

Bo już kurna każdy na minimalnej to "mial ciężko", a prawda jest taka, że najczęściej miał wywalone na życie przez całą podstawówkę, potem poszedł kijem gruchy obijać do zawodówki albo licbazy i wylądował na rynku pracy, "bo po #!$%@? studia młody tutaj dajom całe 3000 a to #!$%@? kasy" (oczywiście
@tellet: W wielu przypadkach, to jest prawda, ale mimo wszystko rynek pracy teraz, a rynek pracy 30 lat temu, gdy ci ludzie wchodzili w dorosłość, to dwie różne rzeczy. Wielu z nich nie miało wyboru, bo musiało iść do pracy do najbliższego zakładu, innej alternatywy po prostu nie mieli.

Chłop pańszczyźniany też pewnie sam sobie był winien, że nie miał co do gara włożyć zimą, bo mógł się uczyć w podstawówce.
bo po #!$%@? studia


@tellet: Kult papierka w #!$%@? wciąż motzny. Jak jest #!$%@? gospodarka i ludzie zarabiają jak gówno to wiadomo - dlatego, że nie pokończyli gównologii stosowanej xD

No chyba, że każdy ma być albo kucem albo lekarzem albo prawnikiem albo zdychać z głodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bizancjum: No tak, takie typowe gadanie polaczka który się odpala jak ktoś powie o studiach - lepiej być przedłużeniem młota w robocie, co nie? Bo tam jakieś kursy na widlaki, nie wiem- spawanie czy co tam sie robi, to nic, co?
Masz tylko "studia" albo "zdychanie z glodu".
Tak właśnie myślą głupie robole, które nic ze swoim życiem nie robią, tylko płaczą jak to mieli ciężko, więc mają ciężko. Nawet w