Wpis z mikrobloga

Do cholery jasnej. Czemu czasami #rozowypasek mają takie okresy, że wszystko jest OK, a potem po kilku minutach... #!$%@?ą na Ciebie jak gdyby nigdy nic focha. Potem siedzę #!$%@? przez 30 minut, muszę kontaktować się z nią przez znajomego, oznajmia mi po przeprosinach z mojej strony, których właściwie nie potrafię zrozumieć ze względu na #asperger (według jej tłumaczenia były to słabe uwagi w jej stronę: zakręciłem biodrami niczym ona, bo mnie to rozśmieszyło XD, a nie będę ukrywał czegoś co myślę, bo jestem najzwyczajniej w świecie szczery i nie będę owijał kogoś w bawełnę) ale robię to dla świętego spokoju i przysłowiowego ''aby przestała się napinać''. Nie wiem, dziewczyny. Dwa pytania do was:

- gdy jakiś facet prosi was o to, abyście wytłumaczyły o co chodzi to czemu mu tego nie napiszecie tylko rzucacie pieprzone slogany w stylu /ja Cię prosiłam, mówiłam o co chodzi/, a ja dalej NIE WIEM O CO CHODZI, PISZE O TYM to mnie blokujesz i przestajesz odpisywać;
- czemu nigdy nie dajecie ze sobą pogadać i zrozumieć podejścia z drugiej strony, bo zawsze wszystko musi być po waszej myśli. Nie wiem, ja mam otwarty umysł i jestem w stanie dyskutować, dochodzić do konsensusu i pokojowego rozwiązania sprawy ale baby jak zwykle nie potrafią z kimś pogadać tylko pieprzą to co swoje.

Mam jakiś kontakt z różowymi, które nie są #p0lka, tylko z jakiś krajów Zachodu przez komunikatory internetowe jak Discord czy Facebook więc nasza relacja nie jest zbyt bliska ale mają mniej zakute łby, niż te, które znam osobiście. Jest kilka spoko dziewczyn, które znam i da się z nimi dyskutować (w tym z Wypok.pl, pozdro @angelika_tracz jesteś super) ale większość to coś takiego jak wyżej XD. Chłopaki z #emigracja, jak to wygląda u was na żywo? (°°
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smacznyy: Jak wszyscy na tym serwisie. Spektrum, za dzieciaka mi bardziej odwalało. Dziś tylko sensoryka, aspołeczność, niepatrzenie w twarz ludziom podczas rozmowy. I takie fiksacje tematyczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@smacznyy: Jego wypowiedź została rozszerzona o wzmianki dotyczące: specyficznego upośledzenia funkcji społecznych i emocjonalnych jako potwierdzenie faktu upośledzenia w tej sferze ale zanegowania informacji o upośledzeniu umysłowym ze względu na kompletny brak powiązań między jednym, a drugim; wyjaśnieniu opisanego wcześniej aspektu; dodaniu źródła pochodzenia informacji, informacji o oddzielnej diagnozie w wypadku współwystępowania upośledzenia umysłowego. Mój poprzednik poinformował o tym bardzo ogólnikowo więc uzupełniłem jego informacje o niezbędne fakty.

W tym
  • Odpowiedz
  • 0
@smacznyy: Liczysz na to, że gdy jestem przez kogoś atakowany, ktoś nie zna zasad poprawnej dyskusji, czyli braku stosowania argumentu typu ad-personam to będę z nim merytorycznie dyskutował? Jeśli ktoś mnie nie atakuje, jestem spokojny. Ale gdy zachowujesz się jak bachor reaguje adekwatnie do twojego poziomu.
  • Odpowiedz