Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 954
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

Osoby dokonujące aborcji zazwyczaj wiedzą, że tego chcą. Każdy ma swój powód. Ktoś ma już dzieci i nie chce więcej. Ktoś właśnie się dowiedział, że jego dziecko będzie nieuleczalnie chore i chce oszczędzić tego dziecku i sobie. Ktoś inny właśnie w tym momencie nie może sobie na dziecko pozwolić. Powodów jest mnóstwo, a każdy jest ważny.

I mimo że przeważająca liczba kobiet czuje ulgę i szczęście po tej decyzji to nie zawsze tak jest. Jeżeli ktoś jest w sytuacji, że ma wątpliwości, chce porozmawiać, to różowa jednego z mireczków (jeżeli zechce, to się ujawni) jest psychologiem i pomaga takim osobom. Zainteresowanych zapraszam pod link, który zamieszczę w komentarzu. Jest to grupa wsparcia na facebooku, gdzie każdy może porozmawiać. Odnajdą się tam również osoby, które straciły dziecko w wyniku naturalnego poronienia. Bez oceniania i bez hejtu. :)

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży lub wiesz, że dziecko będzie miało wady letalne lub będzie ciężko i nieuleczalnie chore, to pamiętaj - nie jesteś sama!

8/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

PS. Kochani, wiem, że jest plaga wpisów pod tym tagiem. Zgłosiłam już przez zakładkę kontakt prośbę o nadanie mi tagu autorskiego, ale niestety od dwóch dni cisza. :(
Pozwolę sobie zawołać @a__s z pytaniem czy jest szansa, aby coś ruszyło w tej sprawie?
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

Osoby dokonujące aborcji zazwycza...

źródło: comment_1612534624J4XoXWtcK4O8iPVA1I4uwg.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
Proszę się o bycie ztrollowanym, ale czy ktoś/coś kto/co nie ma mózgu może decydować o czymkolwiek?


@ryo1987: Osoba nieprzytomna też nie może decydować o czymkolwiek, a jednak ich nie zabijamy.
  • Odpowiedz
Aha, nikt nikogo nie zabija. Aborcja to usunięcie płodu.


@Amishia: aborcja to morderstwo nienarodzonego dziecka

nie masz i nigdy nie będziesz miał prawa decydować o innych osobach.


ty nie masz prawa zabijać człowieka w życiu płodowym
  • Odpowiedz
@Amishia: Podziwiam za mówienie o tym tutaj i siły do dyskusji. :"D Dzięki Ci za ten wpis! A drugiej różowej za chęć pomocy osobom w potrzebie. Dobrze wiedzieć, że w razie wu, jest się do kogo odezwać. Tulę.
  • Odpowiedz
@Amishia: o swoim ciele moglas decydowac jak szlas do łóżka. Gdy juz zaszlas w ciaze to nie jest juz tylko Twoje ciało ale rosnie w środku inne ciało :) to co chcesz osiagnac to aborcja na zyczenie = mordowanko na zyczenie. Roznica polega tylko na tym, ze to jeszcze jest w środku a nie na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Amishia: popieram prawo do aborcji na życzenie i popieram walkę kobiet w tym zakresie. Ale wrzucanie tego samego postu dzień w dzień na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdzie 90% użytkowników to faceci ze stulejką na mózgu to atencyjny spam i flood niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@timek1119: ty nie szukaj logiki u lewaków stary, na tym polega lewica, ze jest po prostu nielogiczna.
Lewica chce aborcji na życzenie bo kobieta powinna móc decydować o swoim ciele! Prosze bardzo, a równocześnie lewica jest przeciwko temu zeby kazdy mogl kupic bez recepty leki i żrec co chce i ile chce. A przecież moje ciało, moja sprawa. Lewica jest przeciwna zniesieniu przymusu zapinania pasów. Przeciez moje ciało moja sprawa, chce
  • Odpowiedz
@Amishia: NIKT NIE MOŻE ZMUSIĆ KOBIETY DO RODZENIA - a czy ktoś może zmusić mężczyznę do płacenia alimentów? Tak więc mężczyzna powinien mieć prawo ZMUSIĆ kobietę do przerwania ciąży a jak tego nie zrobi to zwolniony jest z obowiązku płacenia alimentów.
  • Odpowiedz
@Amishia: Ale szanuję, takiego bólu dupy to mało kto jest w stanie spowodować jednym wpisem. Gdyby nie durne ustawy to wpis byłby niepotrzebny a tak to może przydać się chociaż jednej osobie.

A ten debil od zgłoszenia do prokuratury xD
Jakby ktoś ci problemy jakimś cudem robił (choć nie ma na to szans ale kto wie co ten #!$%@? rząd zrobi) to ogarniemy pomoc prawną także keep going.
  • Odpowiedz