Wpis z mikrobloga

Mireczki ile powinien ważyć (kcal) obiad na diecie 2.5k??
Bo np robię pizze samemu i z dodatkami taka 30 wychodzi ok 800-1000kcal. Sam zjem j jest do wieczora spoko. Oczywiście wszystkie składniki świeże dużo warzyw etc sos tylko z pomidorów z puszki z odparowana wodą. Nie wiem czy np to nie za dużo? #silownia #mikrokoksy #dieta
  • 12
Kurde jeszcze nie znalazłem swojej diety. Narazie zaczynam. Bo jak jem rano musli przed praca to o 9 juz głodny chodzę. Jakieś takie to nie moje. Ale podobno na diecie nie można być glodnym więc albo jem za mało albo jem za mało :)
@Fushnikov: jeżeli ci zależy tylko i wyłącznie na trzymaniu kcal i makro to jedz jak chcesz

jak z dieta ma spełniać jakieś dodatkowe funkcje (np. ograniczenie jedzenia, poskromienie apetytu, skurczenie żołądka) no to wiadomo, że lepiej żebyś zjadł pół albo nawet 1/3 pizzy na porcję i zostawił sobie jeszcze na kolację i np. śniadanie jutro
@Jeden_Dwa_Trzy_
No właśnie śniadanie dla mnie jest bardzo ważne bo na głodnego źle się czuję spada mi cukier i czuje osłabienie a często mam trochę pracy fizycznej rano i ciężko mi się skupić na tym wszystkim :)
@Catmmando
Na pewno chce ograniczyć przetworzone posiłki. Kebaby od turasa czy słodycze i przekąski. Chociaż jak oglądam filmy na ytb to nawet jest zalecane 15-20 a nawet 30% dziennej dawki na takie śmietniki tak by
@Fushnikov: Jeżeli chcesz mieć dobre efekty najlepiej wszystko liczyć. Oczywiście nie mówię o takich rzeczach ze śladową ilością kcal jak ogórek na przykład. Ale papryka, cebula to mus. A owoce, no nie wiem, dwa jabłka to już jakieś 200 a nawet 300kcal, w zależności od wielkości, banan to też jakieś 200kcal nawet. Trochę ważą więc myślę, że jednak warto doliczać.
@BigDaddyy nie no staram się liczyć wszystko. Ogólnie to nie za bardzo mam jak w pracy to liczyć więc większość staram się w okolicach 2k robić tak by zawsze mieć w razie czego zapas. No i oczywiście codzienny trening pewnie z 400-500kcal