Wpis z mikrobloga

#mba w #polska to najlepsze na SGH czy są jeszcze inne uniwerki, które sobie radzą w tym całkiem niezłe?
Czy akurat obojętnie gdzie w Polsce, bo to głównie kwestia papierka i równie dobrze można robić w Wyższej Szkole Wszystkiego Najlepszego w Bździszynie Dolnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytam, bo moje korpo chce mnie wysłać w przyszłym roku i prawdopodobnie będę mógł zasugerować gdzie mógłbym robić.
RACZEJ coś pokroju LBS czy INSEAD nie wejdą w grę, chociaż... Kto wie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ekonomia #finanse #management #korposwiat #studbaza #niewiemjaktootagowac
  • 14
@maspex: No to w skrócie
- siedzę w moim korpo kilka (niedługo kilkanaście) dobrych lat
- nie planowałem zmieniać pracy, bo zarobki spoko, team spoko, góra też spoko
- korpo też się rozwija, jedno z większych i raczej na to miano będzie pracować długo
Więc szanse w firmie: spoko

Poza firmą to nie rozglądałem się za bardzo, bo właśnie podoba mi się tu gdzie jestem. Tylko, że ja lojalkę bym miał
@karolinana: Witam witam!
Tak się składa, że zmieniłem pracę niedługo po tym wpisie i żeby nie było tak łatwo to oczywiście muszę tu popracować co najmniej z rok i dopiero mnie wysyłają + lojalka na szyję żeby było jeszcze trudniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale z tego co wiem to moje korpo wysyła albo na SGH jak ktoś bardzo nie chce wyjeżdżać, albo na London Business School