Wpis z mikrobloga

Uszanowanko, szukam pracownika do #praca w #poznan

Lokalizacja: Wołczyńska Poznań
Wymagania:
-książka sanepidowska (jak nie masz to spoko, wyrobimy)
-uprawnienia na wózki widłowe (najlepiej z UDT jak nie to będziemy robić)
-prawo jazdy B
Opis stanowiska:
Praca na niedużym magazynie, wyciąganie towaru z aut i załadunek (jedna osoba podaje palety, druga tylko jeździ elektrycznym paleciakiem po aucie - od tego byśmy zaczęli).
Praca dwuzmianowa: 6-14, 14-22
Okazjonalna jazda busem po towar, ale rzadko i tylko w promieniu 50km od Poznania.
Wpisywanie wagi towaru do systemu.
Praca na jedną zmianę w sobotę, ale do odbioru w poniedziałek
3000netto na pierwszą umowę (zlecenie) jak nie uciekniesz to negocjujemy dalej, tym razem już na umowę o pracę. Po kolejnym pół roku umowa na czas nieokreślony plus kolejna podwyżka.
Co roku podwyżka, zależnie od wyników firmy ale nie mniej niż 200zl netto
Praca w zespole, który lubi spokój i porządek

Wady:
Brak owocowych czwartków

Nie interesuje mnie co umiesz, czy co robiłeś wcześniej, praca jest tak banalna, że nie ma opcji by tego nie opanować w 2,3 dni. Kandydatów proszę o kontakt na priv, jak ktoś ma jakieś pytania to będę odpowiadał pod tym wpisem.
  • 144
Praca jest i to nawet nie za minimalną,

@tellet: po pół roku będzie miał tutaj minimum 3400 (netto, bo kogo brutto obchodzi), a jak ktoś pokaże, że ma ambicje poza niezbędne minimum to oczywiście będzie miał więcej. Ja wiem, że to nie mistyczne 15k ale wydaje mi się, że też nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: dzięki za zasięg :D
@BQP: Świetne podejście, życzę powodzenia.

Oferta jest jak najbardziej fair dla każdej ze stron. Pracowałem na magazynie i praca jest przyjemna (chyba, że mowa o korpo mające że 100k wysyłek na miesiąc) i kasa fajna za taką robotę. Umowa z możliwości podwyżki po okresie próbnym, to jest coś za coś masz mój szacunek. To powinno być normą. Najlepsza możliwa opcja, bo poznasz już się na pracowniku i wiesz, czy faktycznie zasługuje
napisać można, ale nie gwarantuję przeczytania xD

@BQP:

-Dlaczego chce Pan u nas pracować?
-Moją pasją jest nieumieranie z głodu

Niektórym to się w dupie przewraca. Serio, ludzie nie kumają, że największym dobrem firmy jest pracownik, bo co z nawet najlepszego produktu jak nie ma go kto robić? xD

Przedsiębiorstwo mentalnie w latach 90 i początku 00 ¯\_(ツ)_/¯