Wpis z mikrobloga

covidianie to pożyteczni idioci


@SpasticInk: covidianie to ludzie którym w pandemicznej rzeczywistosci jest wzglednie komfortowo. "Klasa srednia" pracujaca zdalnie, studenciaki na utrzymanii rodzicow, emeryci, zasilkowcy. Oni nie ponosza praktycznie żadnych strat, ich poziom życia nie jest zagrożony wiec moga caly dzien siedziec i trąblć o strasznym wirusie. Wirus o śmiertelnosci poniżej 1% w populacji, i w okolicach >0.1% fla 80% spoleczenstwa jest ich najwiekszym zmartwieniem, bo inne problemy ich nie
  • Odpowiedz
W linkach masz przykłady odpowiedzialnego zachowania autorytetow, osób które odpowiadają za te obostrzenia.


@Hrabia_Horeszko: nie ze mną te numery.Te wiece i spędy krytykowałem systematycznie, bez względu na to kto na nich był. Tu tylko jeden przykład:
https://www.wykop.pl/wpis/49875369/moj-tlum-jest-lepszy-niz-twoj-jak-tam-gdanszczanie/

Wymówki to sobie zostaw dla kogo innego. Jak twój sąsiad pali śmieci to twoje palenie śmieci jest mniej szkodliwe i usprawiedliwione? Twój sąsiad bije żonę to to jak ty swojej przyłożysz to będzie
  • Odpowiedz
Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie otwierał biznesu w kraju, w którym przez widzimisię polityków mogą go w każdej chwili stracić. To na lata załamie polską przedsiębiorczość. Stabilne prawo to podstawa zdrowo funkcjonującej gospodarki. Mnóstwo ludzi, którzy planowali otwierać firmy, po prostu już tego nie zrobi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: Możesz coś więcej napisać lub podlinkować o tym resecie, czego się spodziewać ? Jak będzie wyglądała nowa rzeczywistość ?

@nieaktywny_88: chyba trudno to przewidzieć jak będzie wyglądać. Zależy ile z kowidowych restrykcji ludzie chodzą się aby zostało na stałe pod pretekstem nowych szczepów wirusa czy coś.
Oficjalne informacje znajdziesz głównie na stronach World Economic Forum ale nie tylko
Słowa klucze:
  • Odpowiedz
który stawia zdrowie starej baby,


@shoananas: A starego faceta już nie, tylko kobiety chorują na koronawirusa? Szczerze mówiąc, te wasze ciągłe gadki o "starych babach" i obwinianie je o całe zło tego świata to jeden z najbardziej jaskrawych przykładów wypokowej mizoginii.
  • Odpowiedz
@Ikarus_260
-starych bab nie rozpatruję w ogóle jako kobiet, więc absolutnie nie robi to ze mnie mizogina,
-starych ludzi traktuję jak starców niezależnie od płci,
-"stara baba" brzmi fajniej niż "stary chłop",
-starsi ludzie są dla młodszych uciążliwi i irracjonalni co wywołuje niechęć do całej grupy, a z racji, ze starych bab jest 2x więcej niż gostków i mamy z nimi większą styczność to one zbierają cięgi.

już trochę lepiej kwiatuszku?
  • Odpowiedz
-starych bab nie rozpatruję w ogóle jako kobiety, więc absolutnie nie robi to ze mnie mizogina,


@shoananas: To dostałbyś p---e z biologii(oraz socjologii) gdybyś nie wagarował, bo to są kobiety a nie jakieś bezpłciowe stwory. I zbiorowe obwinianie ich o całe zło nie różni się niczym, od obwiniania o to Julek.

starsi ludzie są dla młodszych uciążliwi i irracjonalni co wywołuje niechęć do całej grupy,

Dla mnie nie są bardziej
  • Odpowiedz