Wpis z mikrobloga

@Ikarus_260

To dostałbyś #!$%@? z biologii(oraz socjologii) gdybyś nie wagarował, bo to są kobiety a nie jakieś bezpłciowe stwory. I zbiorowe obwinianie ich o całe zło nie różni się niczym, od obwiniania o to Julek.


nie bardzo mnie obchodzi co dostałbym w szkole, bo już tam nie chodzę i mogę swobodnie wyrażać swoje myśli. wiem, że stare baby to kobiety, ale nie myślę o nich w kategorii płci tylko bardziej wieku. tak samo jak widzę dzieciaczka to nie zastanawiam się jakiej jest płci, tylko traktuję go jak dzieciaczka. dlatego używanie "stara baba" zamiast "staruszek" nie czyni ze mnie mizogina, bo nie traktuję starej baby jako gorszej od starego dziada. kapewu? bo widzę, że problemy z prostym przekazem miewasz
  • Odpowiedz
@Ikarus_260 o i mam jeszcze jedno porównanie, które pozwoli ci nie wchodzić w dalszą dyskusję zarzucając mi cokolwiek z wyjątkiem ładnego avatara.

ŻUL

jak często spotkałeś się z jakąś historią o żulicy? jak często sam użyłeś kiedykolwiek tego słowa? czy nazwanie żulicy żulem jest mizoandrią? czy mówiąc albo myśląc o żulu interesuje cię w ogóle płeć, czy wyobrażasz sobie po prostu brudnego, pijanego człowieka? "żul" istnieje częściej, bo płci męskiej jest
  • Odpowiedz
  • 0
@szpongiel Nie trzeba daleko szukać. To co czeka "świat zachodni" już istnieje, na innym kontynencie, tylko że w wersji soft.
W tej chwili jesteśmy dość szybko gotowani, dlatego jakiś procent żab, widzi, że coś się złego dzieje.
W Chinach, proces gotowania trwa od dziesiątek lat a więc i społeczeństwo noe stawia oporu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xxxCZARNY: tak, też mam taką obserwację. Co prawda w Chinach to nie żadne gotowanie żaby ale w przyzwyczajonych do jakichś tam swobód społeczeństwach zachodnich trzeba ugotować.
Globaliści się zorientowali, że Chiny zaraz zdominują świat, więc aby konkurować na jednakowych zasadach wymyślili pandemię. W ten sposób wprowadzą system podobny do chińskiego tylnymi drzwiami w sposób, który większość żabek zaakceptuje albo wręcz sama będzie popierać.
  • Odpowiedz