Wpis z mikrobloga

1. Wy serio wierzycie w jakieś blackpille? Chorzy jesteście.
2. No spędzam noce z przystojniakami, zaliczam przygody, bo są zajebiście w łóżku i cudowni, wy jesteście brzydcy, kiepscy w łóżku, nie macie szans, szukajcie kogoś do związku, to MOŻE coś tam się uda. Aha, no i szukam teraz czegoś stałego, bo się wyszalałam.

Dwa kolejne posty i #!$%@?ć takiego intelektualnego fikołka? Szacunek. Oczywiście nie ma żadnej hipokryzji, wszystkiego jest logiczne i w pełni zrozumiałe, nic sobie nie zaprzecza.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #logikarozowychpaskow #blackpill #feels #gorzkiezale #gownowpis
hauser15 - 1. Wy serio wierzycie w jakieś blackpille? Chorzy jesteście.
2. No spędza...

źródło: comment_16121093241Ar58LVuAzKJeSdClEQbOm.jpg

Pobierz
  • 31
Zauważyliście że kobiety nie podejmą rękawicy i nie włączają się w dyskusje na tym tagu?

Ciekawe dlaczego( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JediKnight: Hm, może dlatego, że jedyne, co przegrywy w takiej sytuacji potrafią, to wyzywać od p0lek? Jak różowa np. napisze coś, co się nie zgadza z tym całym blekpilem, to zarzucane jest jej kłamstwo. Nie raz próbowałam rozmawiać i przedstawiać inny punkt widzenia, ale to nie ma
@JediKnight: Zdarzały się osoby, które podejmowały rzeczową dyskusję, z takimi aż miło się pisało, mimo że mieliśmy inny punkt widzenia - ale to zdecydowana mniejszość niestety. Kiedyś do przegrywów podchodziłam życzliwie, jak do ludzi, którym coś nie wyszło, ale chcą to zmienić, no i się pomyliłam xD

Popatrz na komentarz pod Twoim - już sugestia, że to, co piszą różowe, jest pozbawione logiki ¯\_(ツ)_/¯ Szkoda klawiatury.
@choochoomotherfucker: Biorąc pod uwagę tendencje wydaje mi się że to co mogą robić przegrywy to dawać z siebie 100% by jednak być coraz bardziej atrakcyjni. Natomiast systemowo zarówno emancypacja kobiet, tinder, seksualizacja społeczeństwa, globalna mobilność, instagramowość życia i większa ilość mężczyzn od kobiet powodują, że jest coraz trudniej dla mężczyzn w relacjach. Część z nich więc stwierdza, że zamiast mieć tą presję i rywalizować z tabunem mężczyzn kto da więcej -
@SRzeyamlon: Jeśli ktoś uważa, że "na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja", to niech się wypisuje, niech każdy sobie żyje, jak chce. Nie będąc w związku, też można być szczęśliwym. Tylko po co ta frustracja, wyzywanie, obrażanie i wrzucanie wszystkich kobiet do jednego worka? Gdyby całą energię ładowaną w nienawiść, zmienili w motywację, ich życie wyglądałoby inaczej. Ale nie, ubzdurali sobie, że jak facet nie ma wielkiej kwadratowej szczęki i 190 cm,