Wpis z mikrobloga

1. Wy serio wierzycie w jakieś blackpille? Chorzy jesteście.
2. No spędzam noce z przystojniakami, zaliczam przygody, bo są zajebiście w łóżku i cudowni, wy jesteście brzydcy, kiepscy w łóżku, nie macie szans, szukajcie kogoś do związku, to MOŻE coś tam się uda. Aha, no i szukam teraz czegoś stałego, bo się wyszalałam.

Dwa kolejne posty i #!$%@?ć takiego intelektualnego fikołka? Szacunek. Oczywiście nie ma żadnej hipokryzji, wszystkiego jest logiczne i w pełni zrozumiałe, nic sobie nie zaprzecza.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #logikarozowychpaskow #blackpill #feels #gorzkiezale #gownowpis
hauser15 - 1. Wy serio wierzycie w jakieś blackpille? Chorzy jesteście.
2. No spędza...

źródło: comment_16121093241Ar58LVuAzKJeSdClEQbOm.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@hauser15: Nigdy nie słuchaj tego co kobieta mówi czy też pisze. Trzeba tylko i wyłącznie patrzeć na to jak się zachowuje i jakie decyzje podejmuje.
  • Odpowiedz
@hauser15: I jeszcze to: "zresztą według mnie ONSy są przereklamowane" xD a wcześniej pisze, że je regularnie ma. Trochę jak z tym wzrostem: wzrost nie ma znaczenia, chociaż mój chłopak ma 190 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zauważyliście że kobiety nie podejmą rękawicy i nie włączają się w dyskusje na tym tagu?

Ciekawe dlaczego( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JediKnight: Hm, może dlatego, że jedyne, co przegrywy w takiej sytuacji potrafią, to wyzywać od p0lek? Jak różowa np. napisze coś, co się nie zgadza z tym całym blekpilem, to zarzucane jest jej kłamstwo. Nie raz próbowałam rozmawiać i przedstawiać inny punkt widzenia, ale to nie ma
  • Odpowiedz
@JediKnight: Zdarzały się osoby, które podejmowały rzeczową dyskusję, z takimi aż miło się pisało, mimo że mieliśmy inny punkt widzenia - ale to zdecydowana mniejszość niestety. Kiedyś do przegrywów podchodziłam życzliwie, jak do ludzi, którym coś nie wyszło, ale chcą to zmienić, no i się pomyliłam xD

Popatrz na komentarz pod Twoim - już sugestia, że to, co piszą różowe, jest pozbawione logiki ¯\_(ツ)_/¯ Szkoda klawiatury.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Biorąc pod uwagę tendencje wydaje mi się że to co mogą robić przegrywy to dawać z siebie 100% by jednak być coraz bardziej atrakcyjni. Natomiast systemowo zarówno emancypacja kobiet, tinder, seksualizacja społeczeństwa, globalna mobilność, instagramowość życia i większa ilość mężczyzn od kobiet powodują, że jest coraz trudniej dla mężczyzn w relacjach. Część z nich więc stwierdza, że zamiast mieć tą presję i rywalizować z tabunem mężczyzn kto da więcej -
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Jeśli ktoś uważa, że "na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja", to niech się wypisuje, niech każdy sobie żyje, jak chce. Nie będąc w związku, też można być szczęśliwym. Tylko po co ta frustracja, wyzywanie, obrażanie i wrzucanie wszystkich kobiet do jednego worka? Gdyby całą energię ładowaną w nienawiść, zmienili w motywację, ich życie wyglądałoby inaczej. Ale nie, ubzdurali sobie, że jak facet nie ma wielkiej kwadratowej szczęki i 190 cm,
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Bo nieudacznik, zawsze jest nieudacznikiem. Dlatego dorobili do tego ideę predestynacji, że to nie jest ich wina że są nikim, oni mieli być nikim, ktoś postanowił tak za nich. Za mały wzrost, zła twarz, etc. Historia zatacza koło.
  • Odpowiedz
@hauser15: Nie wiem co mogę powiedzieć, więc powiem, że takie zadziorne jak i przegrywy są siebie warci - ostatnio ktoś mi pocisnął tutaj, że jestem niżej od prostytutki, bo uprawiam seks za darmo. xD

  • Odpowiedz