Wpis z mikrobloga

Własnie czytalam post @DumnaAniemia link I nieprawdopodobne jest to jak chłopak połączył #!$%@? z lajkami na jutubie, jaki proces myślowy zaszedł w jego głowie? czy wybicie do fikołka nastąpiło z #!$%@? kolegi? tego pewnie sie nie dowiemy, ale dlaczego ludzie nie disljkuja filmow wroga i nie żyją naszymi dramami? #!$%@? ten patriarchat.
Każda platforma udowadnia ze to dorodne kobiety maja najłatwiej i nie musza sie nawet starać ale cii to nie pasuje do narracji.
Co tych wszystkich facetów pcha w urojenia czy sa jakieś nagrody za bycie bardziej progresywnym? wielcy wybawiciele społeczeństwa co liza dupy roksom i podlizuja sie julkom z twittera, zwykle cieple kluchy i beta bankomaty co obwiniają innych facetów za swoje niespełnione i chore ambicje zawsze gdy coś nie idzie po ich myśli, może gdyby przestali być kukoldami... co ja gadam nie przestana xD

#polskiyoutube #gargamel #generatorfrajdy #dwochtypowpodcast #bekaztwitterowychjulek #przegryw #gonciarz
Heekate - Własnie czytalam post @DumnaAniemia link I nieprawdopodobne jest to jak chł...

źródło: comment_1612103710YbMLE2B32kMRBmKBKDZYGh.jpg

Pobierz
  • 1
@Heekate zawsze myślałem że łapki w doł czy w górę dotyczą filmu, a nie osoby, ktoś go dodała. No ale co zrobić. Chłop osiągnął poziom "wiem wszystko najlepiej, a reszta #!$%@? się zna". Raczej się to nie zmieni szybko, bo niezależne co napisze , to żyje sobie w kółeczku wzajemnej adoracji i zawsze będzie klepany po pleckach jakie to on zajebiste wnioski wyciąga xD