Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mąż naciskał na trzecie dziecko, więc je mamy. Nie to, że ja nie chciałam, ale dwójka była dla mnie jak najbardziej ok i bałam się forsowania swojego ciała po raz kolejny, a raczej tego, jak będzie ono wyglądać po trzecim dziecku. Mąż zapewniał jednak, że dla niego zawsze będę piękna, a przejmowanie się ciałem jest głupie w takiej sytuacji.
Ale niestety moje obawy okazały się słuszne, nieraz przyłapuję męża na masturbacji, natomiast ze mną rzadko się kocha i jakby mniej na mnie patrzy podczas seksu niż kiedyś. Jestem szczupła, pociążowe kilogramy zrzuciłam, ćwiczę, kiedy znajdę chwilę czasu. Ale wiadomo, że to już nie jest takie samo ciało, biust stracił na jędrności, są rozstępy.
Jest mi strasznie smutno i chciałam się tylko wyżalić. Posiadanie rodziny jest wspaniałe, ale nie czuję się już kobieca i seksowna, czuję się odtrącona i brzydka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601585345e3a1c000abb41aa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania

"Jestem szczupła, pociążowe kilogramy zrzuciłam, ćwiczę, kiedy znajdę chwilę czasu. Ale wiadomo, że to już nie jest takie samo ciało, biust stracił na jędrności, są rozstępy. "

No przecież wiecznie młoda i piękna też byś nie była. Na razie masturbacja, potem kochanka. Taka kolejny rzeczy. W otoczeniu zauważyłem, że faceci częściej zdradzają w późniejszym wieku, jak już ich kobiety stają się flakami.

Fajny ten bajt 2/10