Wpis z mikrobloga

Jaki szampon możecie polecić na łysienie androgenowe mam już spore zakola i chciałbym przynajmniej zostać z takimi włosami jakie są od 2 miesięcy zaczolem używać finu i minoxa dlatego chciałbym dorzucić jakiś dobry szampon używam w tej chwili hedena przeciw łupieżowego ale jakoś sam nie jestem do niego przekonany po umyciu zaczyna mnie swędzieć skóra głowy.
#zakola #lysienie #minoxidil

#finasteryd
  • 22
@Major_Kogz: Selsun Blue nie ma keto.

@PytanieMam: jeżeli masz rzadkie włosy to poleciłbym coś co zwiększa objętość włosów. Takie szampony nie hamują łysienia, ale sprawiaja, że optycznie tych włosów jest więcej i się bardziej unoszą. Przykładem jest vichy dercos, jednak ze względu na cenę i skład polecaĺbym go używać bardziej na jakieś wyjścia, kiedy chcemy, żeby nasze włosy wyglądają koniecznie dobrze. Na co dzień może być Petral Fresh, bo ma
@PytanieMam: Zoxin-med 3 razy w tygodniu zostaw na 10 min niech to Ci wchłonie się w jakimś stopniu wyklucza DHT z mieszka włosowego sam używam i w połączeniu z finem i minoxem efekty świetne
@Herdion: ja używam do minoxa i fina nizoral 2 razy w tygodniu a wracając do tematu minoxa może stosujesz dłużej to wiesz czy jest możliwość żeby po wcieranie tego w skórę głowy powodowało łupież? Bo już naprawdę nwm skąd mi się biorą takie płaty łupieżu na skórze głowy
@PytanieMam: Ta to od minoxa.
Mi się też pojawia gdy przedobrzę z dawką + staram się robić peellingi raz na jakiś czas aby się tego pozbyć.
Minox ma to do siebie że zmienia stan w stały.
Zaobserwowałem to na pipecie którą rozprowadzam minoxa, jeśli jej dobrze nie wyczyszczę i zostanie resztka, twardnieje i się zapycha, tak samo zgaduje jest na skórze głowy .
+ wysusza skorę trzeba wyczuć dawkę , nawet
@Herdion: probowales robic to co radzil kevin mann? zamiast minoxa w plynie uzywac tego w piance tylko przed uzyciem rozpuszczac te pianke do plynnej wersji za pomoca suszarki i nakladac normalnie tak jak nakladasz plynna? mann mowil ze w takiej wersji minox wyschnie 5 razy szybciej i chyba ze lepiej jest jesli chodzi o lupiez ale co do tego ostatniego nie jestem pewien.