Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #kalistenika

Najbardziej naturalny z naturalnych fitnessowych influencerów KuraWorkout zróbił od połowy listopada 10kg masy i nie jest zalany tłuszczem. Hmmmm coś mi tu nie ten. To już nie jest 300mg teścia tygodniowo, to już musiały anaboliki wjechać. Ale oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy takich mapetów bronią. Należy piętnować, bo potem gówniarze bez żadnej wiedzy się szprycują i niszczą sobie zdrowie.
  • 51
@psposki: ogolnie to wina youtube, gdzie typki co wala ile mogą, a potem mowia, że są naturalami. Nie chce mowic, ze kazdy cos bierze, ale no niektorzy to nawet kryc sie nie potrafia xD Moj znajomy, ktorego uczylem podstaw myslal, ze po roku chodzenia na silke 3 x w tyg bedzie wygladal jak jakis dociety aktor z filmow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po paru miesiach mu sie
gówniarze bez żadnej wiedzy liczą, że zrobią to samo bez środków* ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@psposki: @MKULTRA: No i po 2-3 miesiącach treningu zaczynają zdawać sobie sprawę że w 6 miesięcy to oni jak Pudzian nie będą wyglądać... i ładują towar... bo efektów ubocznych NIE MA! Same pozytywne skutki. A Sterydki są PROZDROWOTNE!!111

A jak zdrowie padnie? ZBIÓRKA NA LECZENIE!!! Bo wiecie to nie przez nadużywanie
@nammah: Ja od marca i stanu I stopnia otyłości schodzę i no to nie jest łatwe. Spuściłem 27kg od sierpnia zszedłem poniżej 15% BF (chyba nie mam dexaskanu oczywiście), teraz idzie wolniej bo próbuję rekompozycję robić, ale no idzie. Miałem właśnie przez śledzenie tych mappetów kryzys, że chciałem to rzucić. Bo patrzysz na te transformacje reklamowane przez trenerów osobistych i widzisz, że nigdy w takim czasie takich efektów nie zrobisz. Ale
albo inni influencerzy typu, nooo sorry że nienagrywałem ale mi nerki wysiadły od kreatyny i byłem w szpitalu xD


@MKULTRA: Ogólnie ta branża "fit" to rak i morze gówna. Kłamstwo na kłamstwie, każdy ściemnia, i to jeszcze po chamsku, nie przejmując się że opowiada totalne głupoty że nic się nie dodaje że ciągle zmienia historyjkę...

I najgorsi są właśnie idioci nadużywający koksu, którym jak idzie, jak zaczynają z towarem, to wszystko
Najbardziej naturalny z naturalnych fitnessowych influencerów KuraWorkout zróbił od połowy listopada 10kg masy i nie jest zalany tłuszczem. Hmmmm coś mi tu nie ten. To już nie jest 300mg teścia tygodniowo, to już musiały anaboliki wjechać. Ale oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy takich mapetów bronią. Należy piętnować, bo potem gówniarze bez żadnej wiedzy się szprycują i niszczą sobie zdrowie.


@MKULTRA: Ja kiedyś wbiłem z 72kg do 83kg w jakieś pół
Ogólnie ta branża "fit" to rak i morze gówna. Kłamstwo na kłamstwie, każdy ściemnia, i to jeszcze po chamsku, nie przejmując się że opowiada totalne głupoty że nic się nie dodaje że ciągle zmienia historyjkę...


@IntruderXXL: tak samo jak sport zawodowy, ale presja ludzi też dokłada do tego swoją cegiełkę. Ludzie chcą oglądać terminatorów, którzy ciągle zaskakują i przełamują kolejne bariery.
@MKULTRA: te "transformacje" to tez najgorsze gowno jakie atakuje osoby z problemami i jakimis kompleksami na temat swojej sylwetki. Jak to komus wejdzie w glowe, ze tak bedzie wygladac to jest najgorswze co moze byc. Potem ma się nierealny cel, który na czysto potrzebne bedzie z pare lat. Też ciezko takim osobom poczatkujacym wytlumaczyc, ze takie zdjecia to jest dobre swiatlo, dobry kąt ustawienia itd.
tak samo jak sport zawodowy, ale presja ludzi też dokłada do tego swoją cegiełkę. Ludzie chcą oglądać terminatorów, którzy ciągle zaskakują i przełamują kolejne bariery.


@Soothsayer: Jasne, i ja to w pełni rozumiem. Ale czym innym jest sport na najwyższym poziomie a czym innym ładowaniu wagonów koksu żeby mieć sylwetkę na plażę, czy być najsilnijeszym na osiedlowej siłowni :P Do tego dopowiadając sobie jak to ten koks nic nie daje :P
Aa... Kur#aaa. Tyle lat ćwiczę i ludzie się śmiali, że ćwiczę i coś cienko mi idzie, nie widać efektów. Naoglądali się sterydziarzy i myślą, że jak się chce to można wszystko szybko zrobić. Ale ja ćwiczyłem dalej i żadnej fransformacji nie było widać, ale mięśnie powoli rosły. No i tak po 8 latach sumiennych treningów nikt już się nie śmieje, tylko pytają o porady. A nawet śmieją się, że sterydy biorę... Ludzie
@MKULTRA: Ty już wiesz co komu spadnie xD jak spadnie to wtedy tacy ludzie wchodzą jak każdy nawet nie trenujący cywilizowany człowiek w usa na htz od lekarza do końca życia.

a Ty możesz sobie najwyżej spoglądać z zazdrością w szatni xD