Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #kalistenika

Najbardziej naturalny z naturalnych fitnessowych influencerów KuraWorkout zróbił od połowy listopada 10kg masy i nie jest zalany tłuszczem. Hmmmm coś mi tu nie ten. To już nie jest 300mg teścia tygodniowo, to już musiały anaboliki wjechać. Ale oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy takich mapetów bronią. Należy piętnować, bo potem gówniarze bez żadnej wiedzy się szprycują i niszczą sobie zdrowie.
  • 51
  • Odpowiedz
@MKULTRA:

Ogólnie klata i plecy troche odstają w tyle, chyba skupiałes sie na brzuchu?

Na klatke polecam pompki na jednej ręce, diamenty, dipy z obciażeniem. Plecy drązek w róznych chwytach

Brzuch dobry i przy tych cwiczeniach tez vedzie aktywny; ogólnie brzuch w kalistenice działa w kazdym cwiczeniu prawie i o jest fajne
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: kupiłem wagę z lidla i wg niej mam 20% body fatu i ważę 85kg. W sumie jestem w szoku, że przy takiej ilości potrafi mi się kaloryfer przebijać. No ja robiłem głównie świczenia na core, żeby kręgosłup wzmocnić, bo groziła mi operacja i przy okazji się brzuch robił.
  • Odpowiedz
@MKULTRA:

Takie wagi z Lidla to totalne gówno i pokazuja liczby bf z czapy xD jak zjesz coś godzine przed wazeniem to Ci pokaza zupelni inny wynik itp

No kaloryfer przy 20% to chyba raczej nie, ale przy ~18 juz zarys sie pojawia. W sumie jak sie kupislaes glownie na brzuchu to go mocno trenowales, miesnie sa wieksze i to tez ma wplyw

A oprocz brzucha to drążek cwiczyłeś? Czy
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: robie pompki, raz w tygodniu drążek, ale nie dużo, bo słabe stawy. No i hantle i różne ćwiczenia nimi. Generalnie pracuje w technice pomodoro i w czasie przerw robię sobie seryjki. Tj. 20 pompek, 20 curli na bicki (teraz na hantlu 20kg), 1.5 minuty deska normalna i po 45 sekund desek bokiem. 3 razy w tygodniu bardziej ukierunkowane rzeczy i to jest robienie pleców hantlami różne ćwiczenia i drążek.
  • Odpowiedz
@MKULTRA:
Jal na utrzymanie forny to wystarczy, mozesz sobie d9dacnjakies cardio jeszcze dla lepszego krazeniani wydolnosci

Ale jakbys chcial poprawic sylwetke to kusisz zaatakowacbwielostawy i duze ciezary, mc, orysiady, wyciskanie nanlaweczce, ohp itp Oczywiscie teraz to troche utrudnione xD ale mysle ze juz w lutym silki otworza
  • Odpowiedz
@MKULTRA Ostatnio wrzucił też filmik z szejkami na masę. Wszedłem z ciekawości zaczerpnięcia jakiegoś przepisu. No i on tam mówi, że te 10 kg wbił dzięki piciu tych szejków XD Nie wiem jak głupi mogą być jego fani żeby w to wierzyć.

Pomijając to jakiś czas temu też wspominał coś o kreatynie i fazie ładowania. Wszyscy od co najmniej 2 lat walą 5g mono codziennie, a ten o fazie ładowania jeszcze
  • Odpowiedz