Wpis z mikrobloga

@JavaDevMatt: mówisz, że nie będziesz mieć raka płuc (albo innych fragmentów układu oddechowego)? :P
( ͡° ͜ʖ ͡° )⭐️*:

Super koteł :D ⭐️⚜️ (❤️ ʖ̯❤️)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JavaDevMatt: jaki jest mniej więcej koszt wydruku takiej jednej figurki? za jakiś czas będę potrzebował coś podobnego jak ten kot (nawet jest plik do pobrania na tej stronie) i będę poszukiwał osoby więc chcę się zorientować jaki wydatek mnie czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jaki jest mniej więcej koszt wydruku takiej jednej figurki? za jakiś czas będę potrzebował coś podobnego jak ten kot (nawet jest plik do pobrania na tej stronie) i będę poszukiwał osoby więc chcę się zorientować jaki wydatek mnie czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@januszekkk:

koszt, jak drukujesz dla siebie na wlasnym sprzecie, czy koszt, za ile ktos ci wydrukuje?

Poza zakupem drukarki, materialem ktory zuzywasz wprost, jest
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: a nie jesteś i tak zobowiązany do rozliczenia VAT w Polsce? Zgodnie z:

wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów co do zasady uznaje się za dokonane na terytorium państwa członkowskiego, na którym towary znajdują się w momencie zakończenia ich wysyłki lub transportu. Miejsce opodatkowania towarów w WNT to zatem miejsce, do którego towary są wysyłane.


Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-zakup-i-dostawa-towarow-w-unii-kto-placi-vat
  • Odpowiedz
Jeśli prowadzisz firmę i masz nip eu, to kupujesz bez vatu. Wystarczy się zarejestrować i podać nip w ustawieniach profilu.


@JavaDevMatt:

to nie tak, ze wystarczy prowadzic firme i miec EU NIP. Jeszcze musisz byc czynnym podatnikiem VAT. Co wiecej, w takiej samej sytuacji, mozna napisac, ze jak przedmiot bedzie drozszy o 23% vat w PL, to tez wystarczy prowadzic firme i miec NIP i juz kupujesz "bez vatu" - bo
  • Odpowiedz