Wpis z mikrobloga

@rskk: ludzie sobie tego nie wyobrażają...ale już 4 lata temu w Norwegi na spacerze po malutkich osiedlach zrozumiałem, że brak garaży też nie musi być problemem. Norwedzy przerabiają po prostu latarnie uliczne na ładowarki...

nas też to czeka...

ma opcji w garażu podziemnym na osobny licznik gdzie mógłbym się ładować w nocy


to raczej pewnie kwestia dogadania się, czy przegłosowania, jeżeli to kwestia spółdzielni. IMO nie warto się poddawać ;)
anonimowy_programista - @rskk: ludzie sobie tego nie wyobrażają...ale już 4 lata temu...

źródło: comment_1611852355GvkyD9ryWY8ANd1rdDvqlt.jpg

Pobierz
Ten zasięg - Passat BlueMotion MT 2.0 TDI 150 KM - "Zasięg do 1 740 km" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SweetDreams: Tylko lekko gaz wcignąć, i zaraz zasięg spada Ci do 600km.
Ładne gówno z tego passata :)
@anonimowy_programista:

płacą Ci za reklamowanie tego przehajpowanego wynalazku

@wezsepigulke: obiektywny nie jestem, mając ponad 400k PLN w akcjach Tesli, więc możesz to sobie wziąć na poprawkę ;)

o jakości wykończenia Daewoo Tico,

to że jeździsz Tico, już wiemy. Niemniej jednak większość właścicieli Tesli ma w dupie Twoje zdanie i ustawia sie w kolejkach, by móc kupić sobie własną Teslę. Całe szczęście, że nie stoją w kolejce po Twoje Tico, to
@Shredd1e: był pamiętny okres, w którym naprawy Tesli były mega wydłużone (kilka miesięcy). Teraz podobno jest lepiej, ale dalej daleko od ideału.

Trochę mi brakuje zagregowanych statystyk na ten temat, szczerze mówiąc. Zwykle auto, które jest w naprawie, w ramach dobrego ubezpieczenia, powinno Ci zapewnić auto zastępcze. Koszt takiego ubezpieczenia znasz wcześniej, więc nie jest to koszt ukrytu. Możesz samemu zobaczyć, jak to wygląda.