Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KrowkaAtomowka: Myśle że jak nie będę miał jakiegoś śmiertelnego wypadku to śmiało do 70-80, tylko też zadaj sobie pytanie czy jest sens żyć jako stary grzyb, bo moim zdaniem po #!$%@?, jak już nie wiesz co jest co.
  • Odpowiedz
@Lewusx: zajebista forma, gratulacje. powiedz proszę jak z samopoczuciem, snem przy takim BFie? czytam ostatnio takie historie, że mi łęb pęka. z ciekawostek wrzucam zdjęcie, jakie ostatnio zamieścił na FB John Meadows z dnia zawodów - twarz jakby już kilka dni nie żył i z tego co pisał wolałby rzeczywiście wtedy nie żyć... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jasha00 - @Lewusx: zajebista forma, gratulacje. powiedz proszę jak z samopoczuciem, s...

źródło: comment_1611821824gyKpdJUlcDZNN8ifzg3thd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jasha00: Sen to jest masarka w sezonie startowym, ja byłem #!$%@? z butów, marzyłem tylko o śnie a jak się kładłem to spałem 3 godziny i wychodziłem z łóżka na długo, 2 godzinny spacer po mieście, są dni, tygodnie że spać się po prostu nie da. Stabilizuje się zawsze w dzień ładowania i kilka dni po, więc 3-4 dni dało się spać, a reszta dni to po prostu leżenie w
  • Odpowiedz