Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@broxigar: gdzies wyciekly pewnie maile. Ale zaskakuje mnie to ze codziennie od roku ktos walczy z moim haslem (24 znaki w tym 12 alt codem XD)
  • Odpowiedz
@cybulion: witam serdecznie. Dostawalem propozycje sprzedaży tej bazy ale nie skorzystałem, sam tez nie dotykalem od czasu potęznego upadku xD
na mojego maila też się wbijali regularnie, szczególnie po tym jak popularny dump z Morele zaczął latać po forach.

Poza tym polecam stronkę https://haveibeenpwned.com/ :)
  • Odpowiedz
@cybulion: U mnie to samo było, niestety nie miałem dostępu do internetu i kilka dni temu loguje się na konto, a tam pusto :D Wszystko sprzedane i TC wysłane do gracza: bawarczykk. Nie mam pojęcia skąd mieli dane zapewne użyłem maila i podobnego hasła podczas rejestracji na jakiegoś OTS tak przypuszczam :/
  • Odpowiedz
@cybulion
@teehror
Nikt wam żadnego hasła nie próbuje złamać, i nikogo nie interesuje czy macie hasło z 4znakow czy z 9999znakow.
Mają wasze e-mail i hasła z przeróżnych wycieków niekoniecznie związanych z Tibia i sobie lecą autoscanami na skrypcie. Ot cała filozofia.
Przykro mi, że zawiodłem wasze oczekiwania odnośnie łamania potężnych haseł do jeszcze potężniejszych tibijskich kont
  • Odpowiedz
@DobryDzienDobry: niewiele po wprowadzeniu zmiany logowania przez ponad 24h nie mogłem się zalogować, bo właśnie jakiś bot tak często chciał się logować, że najzwyczajniej blokowało. Nie szło nic zmienić, maila etc. Potem odpuścił i teraz jest próba logowania raz na parę tygodni :P
  • Odpowiedz