Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki problem z matką i siostrą..
Jestem 22 letnim wysportowanym facetem ćwiczącym od 5 lat bardzo atrakcyjnym na co oczywiście ciężko od lat pracuję w siłowni w kuchni u barbera,dermatologa, stomatologa, fizjoterapeuty..ITP..
Ale do rzeczy... Czuję się źle nawet gdy o tym piszę.. Planuje już wyprowadzkę ale mieszkam nadal w domu z rodzicami i 17 letnią siostrą i to ona wraz z matką mnie raczej "molestują"? Sam nie wiem jak to nazwać.
Chodzi tylko o jedno zachowanie którego dopuszcza się jedna jak i druga.. Otóż klepią mnie po tyłku, kiedyś uznawałem to za żarty ale już pozwoli mam tego dość, dziś np robię sobie jajecznicę przechodzi matka i ręką sunie po pośladkach, wieczorem kolacja smażę łososia przechodzi siostra i jeb mnie po tyłku.. Oczywiście za każdym razem zwracam im uwagę i uderzam je lekko czy to po ramieniu czy głowie.Rozmawiałem też po tych zajściach zasem z jedną i drugą to te w śmiech i że to żart mówię więc na poważnie ojcu ten też się śmieje..
Co z tym panowie mam robić ? Czuję że już mi niedługo puszczą nerwy... Jakie widzicie rozwiązania? Bo ja poza pożądnym wytłumaczeniem siłowym żadnego..A uwierzcie że nie chcę tego robić..

#pytanie #logikarozowychpaskow #polskiedomy #patologiazewsi #mirkokoksy #przemocdomowa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601072ed325ac4000ae2a138
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 77
  • Odpowiedz
Planuje już wyprowadzkę ale mieszkam nadal w domu z rodzicami i 17 letnią siostrą i to ona wraz z matką mnie raczej "molestują"? Sam nie wiem jak to nazwać.

Chodzi tylko o jedno zachowanie którego dopuszcza się jedna jak i druga.. Otóż klepią mnie po tyłku, kiedyś uznawałem to za żarty ale już pozwoli mam tego dość, dziś np robię sobie jajecznicę przechodzi matka i ręką sunie po pośladkach, wieczorem kolacja smażę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania weź nie rozmawiaj grzecznie tylko powiedz, że sobie takiego zachowania nie życzysz i mają Cię nie dotykać nawet w żartach.
#!$%@? je do skutku. Ja moją rodzinę tak "ustawiłam", że nic głupiego już nie robią bo tak mi nerwy puszczają, że chyba się mnie boją po takich akcjach i wolą święty spokój niż moją agresję. Tylko agresja działa na głupotę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tl; dr; Przestań je szturać w odpowiedzi.
Kobitki jak flirtuja(przynajmniej nie które) lubią być sztuchane, klepane, ustawiane na miesjce itp. Wiec klepiąc je po głowce grasz w te sama gre. "smyrnij mnie ja ciebie". Zamiast tego powinieneś(i powinieneś się tego trzyać konsekwetnie conajmniej 2 tygodnie) być lodowaty, i nie ragować, żadne spiny, zaden kontak wzrokowy, śmieszki zarciki od pukiwanie, po porstu grymas na twarzy i chłod przez najbliże 5 minut/kilka
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz

pamiętam jak kiedyś trzasnęłam siorę jak wychodziłyśmy z kościoła w Fatimie, a że było takie echo to dźwięk rozniósł się po całym kościele z wielką siłą. fajne wspomnienie


xDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia czy to bait czy nie, ważne jest tylko jedno: po raz kolejny na tym śmietniku problem molestowania mężczyzn jest bagatelizowany i wysmiewany, i to przez kogo, w większości przez facetów xD

A jutro znowu będzie chlip chlip nikogo nie obchodzą problemy mężczyzn

Sami sobie gotujecie ten los #!$%@? idioci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tl; dr; Przestań je szturać w odpowiedzi.

Kobitki jak flirtuja(przynajmniej nie które) lubią być sztuchane, klepane, ustawiane na miesjce itp. Wiec klepiąc je po głowce grasz w te sama gre. "smyrnij mnie ja ciebie". Zamiast tego powinieneś(i powinieneś się tego trzyać konsekwetnie conajmniej 2 tygodnie) być lodowaty, i nie ragować, żadne spiny, zaden kontak wzrokowy, śmieszki zarciki od pukiwanie, po porstu grymas na twarzy i chłod przez najbliże 5 minut/kilka
  • Odpowiedz