Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki problem z matką i siostrą..
Jestem 22 letnim wysportowanym facetem ćwiczącym od 5 lat bardzo atrakcyjnym na co oczywiście ciężko od lat pracuję w siłowni w kuchni u barbera,dermatologa, stomatologa, fizjoterapeuty..ITP..
Ale do rzeczy... Czuję się źle nawet gdy o tym piszę.. Planuje już wyprowadzkę ale mieszkam nadal w domu z rodzicami i 17 letnią siostrą i to ona wraz z matką mnie raczej "molestują"? Sam nie wiem jak to nazwać.
Chodzi tylko o jedno zachowanie którego dopuszcza się jedna jak i druga.. Otóż klepią mnie po tyłku, kiedyś uznawałem to za żarty ale już pozwoli mam tego dość, dziś np robię sobie jajecznicę przechodzi matka i ręką sunie po pośladkach, wieczorem kolacja smażę łososia przechodzi siostra i jeb mnie po tyłku.. Oczywiście za każdym razem zwracam im uwagę i uderzam je lekko czy to po ramieniu czy głowie.Rozmawiałem też po tych zajściach zasem z jedną i drugą to te w śmiech i że to żart mówię więc na poważnie ojcu ten też się śmieje..
Co z tym panowie mam robić ? Czuję że już mi niedługo puszczą nerwy... Jakie widzicie rozwiązania? Bo ja poza pożądnym wytłumaczeniem siłowym żadnego..A uwierzcie że nie chcę tego robić..

#pytanie #logikarozowychpaskow #polskiedomy #patologiazewsi #mirkokoksy #przemocdomowa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601072ed325ac4000ae2a138
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tl; dr; Przestań je szturać w odpowiedzi.

Kobitki jak flirtuja(przynajmniej nie które) lubią być sztuchane, klepane, ustawiane na miesjce itp. Wiec klepiąc je po głowce grasz w te sama gre. "smyrnij mnie ja ciebie". Zamiast tego powinieneś(i powinieneś się tego trzyać konsekwetnie conajmniej 2 tygodnie) być lodowaty, i nie ragować, żadne spiny, zaden kontak wzrokowy, śmieszki zarciki od pukiwanie, po porstu grymas na twarzy i chłod przez najbliże 5 minut/kilka interkacji. Od
  • Odpowiedz
O--------j je do skutku o którym pisze @chrominancja: jest drugą opcją o której myslałem. Powinno być skuteczne ale granica mniedzy 'słusznie o------l' a 'zachowywać się jak buc i burak" cienka jest, dlatego tą opcje zmilczałem.


@na100pomyslow1wypali: słucham? Matka i siostra molestują opa, a op ma się przejmować czy przypadkiem ich nie urazi? P------o Cię?
  • Odpowiedz
może mają taki odruch bezwarunkowy ( ͡º ͜ʖ͡º), widzą, że jesteś taki laluś to aż muszą cię klepnąć, ale nie oznacza to, że jest to czymkolwiek podszyte. Pamiętam jak przechodziłam jakąś fazę klepania tyłków i klepałam wszystko co popadnie, siostry, ciotkę, mamę, papę, no, oprócz babć i dziadków xD


@Kaplanka: a jakby obcy faceci klepali Cię po dupie na ulicy, to już nie spoko, co?
  • Odpowiedz
: słucham? Matka i siostra molestują opa, a op ma się przejmować czy przypadkiem ich nie urazi? P------o Cię?


Dorośnij.

@NaopaK: Na opak jest u Ciebie z dystansem i wyobraźnia. Z czytaniem ze zrozumieniem również. Generalnie wyglądasz na człowieka co ma dużo problemów a jednym z nich jest samonakrecanie i zycie we własnej bańce.
  • Odpowiedz
fshnta: Miałam podobnie. Brat miał taki zwyczaj mnie "klepać" po tyłku w wieku nastu lat. Nie było to normalne. Powiedziałąm mu, żeby przestał. Raz musiałam go walnąć, żeby zrozumiał, że mi się to nie podoba.

Jeśli to nie zarzutka to współczuję, bo wiem co czujesz w tym przypadku.

Zaakceptował: marcel_pijak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: historia tak ubrana w szczegóły, że trąci baitem ALE może ktoś autentycznie ma taki problem, niezależnie od płci - jeśli sprawia ci to dyskomfort, to masz prawo i obowiązek powiedzieć jasno i dosadnie, że nie akceptujesz tego, powód znasz najlepiej. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to jest dzbanem, ale zawsze warto wytłumaczyć, co jest niewłaściwego w takim zachowaniu i jak się czujesz. Wyprowadzka jest w sumie spoko, ale w
  • Odpowiedz