Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki problem z matką i siostrą..
Jestem 22 letnim wysportowanym facetem ćwiczącym od 5 lat bardzo atrakcyjnym na co oczywiście ciężko od lat pracuję w siłowni w kuchni u barbera,dermatologa, stomatologa, fizjoterapeuty..ITP..
Ale do rzeczy... Czuję się źle nawet gdy o tym piszę.. Planuje już wyprowadzkę ale mieszkam nadal w domu z rodzicami i 17 letnią siostrą i to ona wraz z matką mnie raczej "molestują"? Sam nie wiem jak to nazwać.
Chodzi tylko o jedno zachowanie którego dopuszcza się jedna jak i druga.. Otóż klepią mnie po tyłku, kiedyś uznawałem to za żarty ale już pozwoli mam tego dość, dziś np robię sobie jajecznicę przechodzi matka i ręką sunie po pośladkach, wieczorem kolacja smażę łososia przechodzi siostra i jeb mnie po tyłku.. Oczywiście za każdym razem zwracam im uwagę i uderzam je lekko czy to po ramieniu czy głowie.Rozmawiałem też po tych zajściach zasem z jedną i drugą to te w śmiech i że to żart mówię więc na poważnie ojcu ten też się śmieje..
Co z tym panowie mam robić ? Czuję że już mi niedługo puszczą nerwy... Jakie widzicie rozwiązania? Bo ja poza pożądnym wytłumaczeniem siłowym żadnego..A uwierzcie że nie chcę tego robić..

#pytanie #logikarozowychpaskow #polskiedomy #patologiazewsi #mirkokoksy #przemocdomowa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601072ed325ac4000ae2a138
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: A ta mama i siostra to stepują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to powiedz wprost, że Cię to krępuje. Czasem rodzina nie zauważa, że człowiek dorasta i pewne zachowania stają się dla niego niekomfortowe
  • Odpowiedz
601072ed325ac4000ae2a138: Przykro mi że taką bekę sobie ciśniecie, ciekawe jakby was to spotkało... Ktoś tam pisał o siostrze.. Jest gruba już bym wolał matkę bo jest bardziej seksowna (jzu co ja piszę)
Mam mega dziewczynę i ją prawie co dzień ten tego także jak macie pisać coś głupiego to sobie darujcie...A i czy mnie to krępuje? Ciężko mi powiedzieć trochę tak ale też i wkur3wia,gadam im od razu jak to robią
  • Odpowiedz
Otóż klepią mnie po tyłku


@AnonimoweMirkoWyznania: też tak robimy czasem jak się widzimy z matką i siostrą XD pamiętam jak kiedyś trzasnęłam siorę jak wychodziłyśmy z kościoła w Fatimie, a że było takie echo to dźwięk rozniósł się po całym kościele z wielką siłą. fajne wspomnienie.
  • Odpowiedz