Wpis z mikrobloga

Mimo zakazu przemieszczania udalo sie zamowic bilety na dozywotnie podroze (dziekuje pan inpost). Chyba czas na jakies #rozdajo bo sam nie przerobie takiej ilosci xD Zaraz wrzucam 2 kwadraciki na probe. Jak ktoś chce trip reporta po 400ug to zostawcie plusa, postaram sie cos naskrobac jak dojde do siebie xD

#lsd #narkotykizawszespoko #psychodeliki #podroze
źródło: comment_1611686478NdDlC5aGF83qYgob0bGikY.jpg
  • 75
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grr193: ehhh to były czasy jak za gówniaka sie latalo po lesie z znajomymi. To było z 8 lat temu ale wspomnienia dalej żywe piękne. Las, wiosna, wolność, człowiek myślał że może podbić cały świat.
@analogowy_dzik czy po takiej ilości kartonów w tak krótkim czasie, zmieniło się coś w twojej psychice, wylądowałeś może w psychiatryku, czy cos? Pytam z ciekawości, bo czytałem różne wypowiedzi.
@werano: to może inaczej. Mam 36 lat. Przygodę z LSD zacząłem w wieku 24. Przez ten czas zjadłem +\- 2000 listków LSD. Żyję jak każdy inny człowiek - mam psychicznie górki i dołki, ale szczerze - nie widzę wpływu LSD na moje postrzeganie świata.

Czy kwas może potęgować problemy psychiczne? Pewnie tak. W moim przypadku jednak nie czuję żeby wpływał na mój nastrój, albo na postrzeganie rzeczywistości inaczej niż bez niego.