Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taka hipotetyczna sytuacja.
Twoja koleżanka z pracy bierze udział w wykopowej akcji #pokacyce #wgw
O jej koncie na wykopie wie co najmniej kilka osób z pracy. Nigdy nie kryła się z tym, że ma konto na wykopie o nicku "xxxxxxx"
Wysyłasz kilku dobrym kolegom z pracy jej cycki.
Wszyscy zgodnie pochwalacie jej czyn, bo cel szczytny, a cycki też niczego sobie.
Jej zdjęcie się rozchodzi po całej firmie.
NIKT nie uważa tego za złe, przynajmniej nie słyszałem.
Różowa ma ból dupy, że wysyłałeś jej "prywatne" (WTF? Przecież to jest publiczne zdjęcie, publiczna akcja) i z tobą nie gada.
Brak profitu.
Napisane z anonimowych, bo potem z łatwością zobaczylibyście o którą różową.

Czy to ta słynna #logikarozowychpaskow ? Wg mnie nie zrobiłem nic złego. Nawet mi przez myśl nie przeszło.
Nawet myślałem, żeby zrobić taką akcję w firmie, że będę wpłacać po 100zł na kotki i pieski za każde cycki koleżanek, ale teraz to mi się odechciało, bo pewnie znowu ktoś będzie miał ból zadka.

#rozowepaski #pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #pomagajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600fbdf9325ac4000ae2a004
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania
Wysłała zdjęcie które wszyscy widzą, wszyscy w firmie ją chwalicie i mówicie że ładne... Także tak pokrętna logika. Możesz również się ratować logiką że to samo jakbyś na plaży w Hiszpanii zrobił sobie zdjęcie, którym się chwalisz i są tam piersi kobiety co się topless opala, podobnie nic nadzwyczajnego, wpływ kultury zachodniej. Może i logika pokrętna ale na jej umysł zadziała.
@AnonimoweMirkoWyznania: Eh ...

To jest coś w stylu. Ktoś zrobił Twoje zdjęcie w pubie i przywiesił w windzie tak że wszyscy je oglądają. Chodzi o to że udostępniając zdjęcie w Internecie liczysz że należy do Twojej osobowości internetowej - zdjęcie winno zostać w pubie, tam może wisieć na ścianie ale nie w windzie bloku mieszkalnego niezwiązanych ludzi. Człowiek w Internecie to nie dokładnie kropka w kropkę ten sam człowiek co w
  • 276
@AnonimoweMirkoWyznania a jaki był cel przesyłania jej zdjęć kolegom z pracy? To, że wrzuciła swoje zdjęcie na mirko nie jest jednoznaczne z tym, że chce się chwalić tym wszystkim dookoła. Czemu tak uważam? Bo nie podpisała zdjęcia z imienia i nazwiska, nie zrobiła zdjęcia twarzy. Skoro wiedziałeś, że to ona, to mogłeś do niej zagadać i porozmawiać o tym nawet. A tak pewnie wyglądało to "hehe Andrzej, patrz Anka wrzuciła cyce na
Również mam zdanie jak pozostali przedmówcy. Należy Ci się nagana za Twoje zachowanie. Wrzuciła to tutaj, bo tutaj miała ochotę, bo wrzucenie tutaj wiązało się z profitem dla piesków, co było jej intencją. Gdyby miała ochotę pokazać cycki reszcie firmy - to by wydrukowała na 2400dpi na papierze foto i przypięła do tablicy korkowej w kuchni.

Uważam, że powinieneś ją szczerze przeprosić.