Wpis z mikrobloga

@573188224813358837318: Ja to wiem, ale co z tego, na kanapie będziesz grał na myszce i klawiaturze? Wiem że da się 2 ekrany podpiąć pod PS4 i dałoby się używać monitora z PCta, ale jak to konsolowcy mówią - "przecież nie będę się j---ł z wierceniem dziur w ścianie żeby do monitora konsolę podpiąć". Bo wiadomo, konsolowcy mają PCty w specjalnych pokojach PCtowych które zazwyczaj są oddalone o 10-15 metrów od
  • Odpowiedz
zainteresowałem się staeam linkiem. Ile padów na raz to obsługuje? Musze używać steam (praktycznie nie używam)?


@dqdq1: Tutaj masz porównanie steam linka, amd linka i nvidii shield. Widać też że lag jest praktycznie zerowy. Jest też aplikacja steam link którą można zainstalować na np. telefonie, albo na nvidii shield.
Pivoo - > zainteresowałem się staeam linkiem. Ile padów na raz to obsługuje? Musze uż...
  • Odpowiedz
@algus: ciężko już powiedzieć czy za te 5050 kupiłeś sprzęt lepszy od konsoli, next geny dopiero co wyszły, gry będą głównie optymalizowane pod konsole, będzie można dopiero powiedzieć za jakieś 4 lata jak nowe gierki będą chodzić na ps5 vs twój komp
  • Odpowiedz