Wpis z mikrobloga

@algus: ale w którym momencie ktoś doszedł do wniosku, że pc wyklucza sens posiadania konsoli i odwrotnie? Przecież oczywistym jest, że jeżeli chcesz grać w przygodówkę na dużym ekranie 50'+ to grasz na konsoli, a jak wolisz pograć w gierki pvp to grasz na pc.
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: Obliczyłem ze budżetowo jak komuś nie zależy na zajebistym telewizorze to w zależności czy tv z niskim input lagiem czy nie (oba oczywiście 4k smart tv i inne podstawowe bajery) oraz ps digital albo z napędem plus podstawowy lapek z ssd mozna mieć taki zestaw nawet za 4450-5100zł
  • Odpowiedz
konsola nadal lepsza do #!$%@? się przed telewizorem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przecież oczywistym jest, że jeżeli chcesz grać w przygodówkę na dużym ekranie 50'


@NoKappaSoldier73: @Just_Doesnt_Know: Rok 2021, a konsolowcy dalej nie wiedzą że można kablem HDMI podłączyć TV do kompa, a jeśli chodzi o kontrolery to działają wszystkie xD.
  • Odpowiedz
@algus: Do wydania nowej generacji konsol też mogłem się pod tym podpisać. Niemniej, nowe konsole póki co są niedostępne, tak jak gpu, który bym musiał kupić, żeby przegonić nowe konsole.
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know:

rok 2021 a pececiarze nadal myślą, ze komp podłączony do TV ma jakikolwiek podjazd do wygody konsoli xD

Przecież mogę tak samo usiąść z padem czy czymkolwiek innym na fotelu xD

Ja nie wątpię, że w przypadku konsol, które są dedykowanymi urządzeniami, jest to szalenie ułatwione, ale ja tak robiłem nie raz.
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73:

ale w którym momencie ktoś doszedł do wniosku, że pc wyklucza sens posiadania konsoli i odwrotnie? Przecież oczywistym jest, że jeżeli chcesz grać w przygodówkę na dużym ekranie 50'+ to grasz na konsoli, a jak wolisz pograć w gierki pvp to grasz na pc.

Już mówię - to wynika zarówno z preferencji gracza oraz z możliwości finansowych. To drugie bardziej w Polsce xD

A posiadanie wielu platform jest coraz bardziej
  • Odpowiedz
@algus: konsola za 2tys i spokój na 8lat. Wkładasz płytkę i grasz. A PC? Wydajesz 7tys a i tak się okazuje, że cyberpunk nie chodzi tak jak powinien i ciągle w ustawieniach siedzisz bo ci spadają klatki w niektórych momentach. Pececiarze to takie cuckoldy co się spuszczają nad benchmarkami a grają na monitorku 25cali. 4k ustawiają, ultra ustawienia a na takim ekraniku to nie zobaczą nawet tych szczegółów. Gdzie im do
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know: @NoKappaSoldier73: @dqdq1: Akurat dla mnie komputer to jest element salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie rozumiem jak można mieć PCta gamingowego i nie podpiąć go pod TV. Nawet jeśli ma się kompa w innym pokoju to żaden problem przy minimalnej chęci pociągnąć USB, HDMI, kupić sobie bezprzewodową klawiaturę z touchpadem i grać na padzie ¯\_(ツ)_/¯. Można też kupić sobie Steam Linka, albo NVidię Shield
  • Odpowiedz